Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Zapomeňte na předražené webdesignery a vytvořte si web sami

Provozujete hotel, penzion, zkrátka nabízíte ubytování všeho druhu? A jestlipak máte webové stránky? Ty vám totiž přilákají většinu klientů. Každý chce vidět, jak to u vás bude vypadat. Zajímá ho i celá řada dalších informací. Všechny můžete mít na webu.

Tvorba webových stránek nikdy nebyla jednodušší. A levnější. Zapomeňte na předražené webdesignery a stránky si vytvořte sami. Pod svou doménou a optimalizované pro tablety i chytré telefony!

Staňte se svým vlastním webdesignerem

Ne nechceme, abyste si zaplatili webdesignerský kurz, ani si webové stránky složitě stavěli podle příručky. Svůj web si totiž vytvoříte podle velmi chytré šablony. A výsledek bude vypadat navýsost profesionálně. Jak tedy na to?

Vlastní webové stránky

Je to velmi jednoduché. Webové stránky na míru na vás čekají na stránkách saywebpage.com. To je totiž místo, na němž si vlastní webové stránky vytvoříte. Ze všeho nejdříve vám doporučujeme prohlédnout si ukázky jednotlivých šablon, které najdete ve spodní části hlavní strany. Klikněte na "zobrazit další šablony" a hned poté na "prohlížet šablony". A poté na "náhled šablony". Líbí se vám? Takto může vypadat i váš web.

Stránky si zdarma vyzkoušejte

Stránky si můžete zdarma vyzkoušet. Po zadání své e-mailové adresy máte třicet dní na to vžít se do kůže svého vlastního webdesignera. Za tu dobu si své stránky hravě vytvoříte. Jednoduchou a intuitivní cestou. Potřebovat budete jen text a fotografie s ošetřenými autorskými právy. Nestahujte je z internetu, jinak se vystavíte riziku postihů.

Za tvorbu stránek nic neplatíte

Do té doby nic neplatíte. Až poté, co své webové stránky na míru tzv. spustíte, budete měsíčně platit jen za jejich provoz. A i tak je řeč o velmi slušných částkách. Vybrat si navíc můžete z několika balíčků. Ten základní s hostingem 500 MB, jehož součástí bude i vlastní e-mailová adresa, vás například vyjde na pouhých 99 Kč měsíčně. 175 Kč pak zaplatíte za 3 e-mailové adresy a hosting o objemu 1200 MB. Levné webové stránky tak už nejsou nedostižným snem, ale realitou! Tak neváhejte.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist