Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

3 důvody pro pořízení sítě proti hmyzu

Budíte se už potřetí za noc a zoufale rozsvěcujete světlo. Rozespalýma očima hledáte komára, který vám nedá spát. Ten se ale zase schoval, jdete si proto užít pár minut spánku, než kolotoč nepříjemného bzučení a štípanců začne nanovo. Máte ale jasno. Potřebujete síť proti hmyzu.

Ať už jde o zmíněné komáry, mouchy nebo brouky, síť proti hmyzu uchrání váš spánek před nevítanými vetřelci. Pokud stále váháte nad pořízením ochrany proti hmyzu, tady je pár důvodů, proč ji potřebujete.

1. Vyspíte se

Naprosto největší výhodu sítí do oken oceníte v noci. Letní večery si při usínání užijete víc, než kdyby vám bzučela celá ložnice. Létavý hmyz je aktivní především v noci, láká ho teplo a světlo z obydlí. Okenní sítě jsou dostatečně jemné, takže nepropustí i jinak vynalézavé komáry a mušky.

2. Vyberete si design, který vám sedí

Nevzhledné sítě v nových moderních oknech už jsou pasé. Dnes je najdete v různých barevných a designových variantách, které vás zároveň dobře ochrání proti létajícím vetřelcům. Vybrat si můžete od bílé přes šedou až po různě barevné sítě, rám vám firmy vyrobí na míru i podle vašeho okna. Může tak mít například okraj s texturou dřeva nebo hliníku. Díky tomu skvěle zapadnou do interiéru.

Ve starších oknech by to sice nebylo možné, dnes ale můžete po sezóně sít z okna vyjmout stejně rychle jako znovu nasadit. Sítě se vyrábí buď v samolepícím sytému, s úchytkami nebo magnety. Sítě, které byste museli mít v oknech připevněné natrvalo, se už prakticky nevyrábí.

3. Instalaci zvládnete sami

Manipulace se sítěmi proti hmyzu je opravdu jednoduchá a zvládne ji každý. Nezabere vám víc než pár minut. Nemusíte tak utrácet další peníze za práci řemeslníků. Ať už je systém upevnění jakýkoli, nejedná se o nic složitého, nebudete dokonce potřebovat žádné nářadí.

Stejně tak se o sítě proti hmyzu nemusíte starat. Pokud zrovna nejste fanouškem mytí oken, nemusíte se bát. Moderní sítě proti hmyzu nepotřebují téměř žádnou údržbu, protože jsou vyrobené z materiálu, na který se špína tolik nepřichytává. Stačí je jednou za čas přetřít vlhkým hadříkem. Při větším znečištění se nebojte síť z plastového okna vyjmout a osprchovat ji vodou.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist