Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

3 důvody, proč oslovit při zařizování domova bytového designéra

Inspirace a nápadů na domov v duchu posledních trendů i různých stylech je ve vlnách internetu habaděj. Skoro se až zdá, že jen málo věcí je tak jednoduchých jako pustit se do zařizování a vybavování stylového domova. Jaká je realita? Cesta k bydlení snů jako z katalogu je někdy klikatější, než se původně mohlo zdát, a člověka na ní čeká mnoho překážek. Dobrou zprávou je, že na to nemusíte být sami. Proč a kdy přizvat na pomoc bytového designéra?

Přinášíme 3 hlavní důvody.

3 důvody, proč oslovit při zařizování domova bytového designéra

Nevíte si vůbec rady

Krásných interiérů je kolem nás spousta. Co se nám může líbit na fotce v časopise nebo na internetu, ovšem vůbec nemusí vypadat dobře u nás doma a ani nám v takovém interiéru nemusí ve výsledku být příjemně. Dokonalým příkladem jsou trendy tmavé interiéry s výraznými doplňky a sametovým nábytkem, které jsou pro menší prostory s nedostatkem světla doslova pohromou, nebo naopak minimalistické interiéry v odstínech bílé, šedé či béžové, které mohou v realitě působit velmi chladně a neosobně. A teď co si vybrat, že?

Pokud takto tápete, jste nerozhodní nebo klidně i zmatení z tolika možností řešení, je dobré oslovit profesionála. Interiérová studia a zkušení designéři, mezi které patří i bytový designér Praha, jsou v tomto ohledu těmi nejpovolanějšími. Bytový designér je nejen znalec posledních trendů, ale umí také výborně pracovat s prostorem a umí naslouchat. Proto vám je schopen pomoci nejen definovat váš vlastní styl a vymyslet řešení šité na míru přesně pro vás, ale i přímo pro vaše bydlení s ohledem na všechny jeho přednosti i slabá místa.

3 důvody, proč oslovit při zařizování domova bytového designéra

Nedostatek času na zařizování

Tak jako asi všechno, tak i zařizování a vybavování bydlení vyžaduje čas. Kdo má ale dneska času nazbyt a kde jej vzít? Pokud se i vy trápíte s tím, že vám nezbývá čas ani energie na procházení inspiračních webů ani e-shopů s nábytkem a doplňky, nebo nedejbože ježdění po nákupních domech, opět není na škodu zamyslet se nad oslovením interiérového designéra. Už jen jedna schůzka, vám může pomoci najít jasný směr, ale i mnohem víc.

Interiérová studia mají kontakty na spolehlivé a opravdu profesionální řemeslníky – truhláře, zedníky, malíře, kuchyňská i koupelnová studia a další, kteří jsou schopni postarat se o vše, co bude potřeba. Dále také ví, kde sehnat kvalitní a hezký nábytek i doplňky přesně ve vašem stylu, případně jsou pro vás schopni přímo zajistit i spoustu věcí přes vlastní dodavatele. A to znamená jediné – ohromnou úsporu času a domov zařízený lusknutím prstů.

3 důvody, proč oslovit při zařizování domova bytového designéra

Za málo peněz hodně muziky

Pokud patříte mezi ty, kteří si myslí, že interiérová studia loví své zákazníky jen mezi movitými a jejich služby nejsou pro běžného smrtelníka, jste na omylu. Bytoví designéři jsou schopni vám poradit s čímkoliv a ti opravdu dobří vítají zajímavé výzvy, třeba i v podobě omezeného rozpočtu a zcela konkrétního zadání. To může vypadat i tak, že potřebujete zařídit dětský pokoj pro více dětí různého věku, vymyslet chytré a komplexní řešení úložného prostoru nebo jak vyřešit vybavení v opravdu malého bytu tak, aby vám tu nic nechybělo a zároveň byt nebyl zavalený nábytkem.

Dobrá interiérová studia nabízejí službu 3D vizualizace, což znamená, že finální podobu svého interiéru budete moci vidět ještě před začátkem realizace, případně můžete porovnávat různá řešení a vybrat opravdu to, které vám bude nejvíce vyhovovat a také se vám skutečně líbit.

3 důvody, proč oslovit při zařizování domova bytového designéra

Zdroj foto: Liniedesign.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist