Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Bydlete v centru dění i v blízkosti zeleně. Nový projekt na Žižkově již v prodeji!

Vlastní bydlení v metropoli? Nejzajímavější nabídkou poslední doby je právě zahájený projekt Byty u parku v oblasti horního Žižkova, který navazuje přímo na zeleň parku Židovské pece. Lukrativní lokalitu podtrhuje ještě koncept metropolitního bydlení, který nabízí 272 bytů různých dispozic v 11 obytných domech, které nepřesahují 6 nadzemních podlaží a vhodně zapadají do krajiny. Jaké byty jsou na výběr?

Široká nabídka pro každého

Minimalistický nebo prostorný byt? V rámci projektu Byty u parku jsou v prodeji byty o dispozičním řešení 1+kk až po 5+kk, nejvíce bytů je v segmentu 2 a 3+kk. V kategorii jednotek 4+kk se nabízejí standardně řešené nebo mezonetové, které umožňují oddělení prostoru pro bydlení od místnosti určené pro práci doma. Všechny byty umožňují odpolední nebo víkendové posezení na předzahrádce, některé byty mají dokonce zahrady dvě. Ostatní byty mají terasu nebo balkon.

V centru příležitostí

Proč dojíždět za město, když můžete mít veškeré příležitosti, a to nejen pracovní, na dosah? Nové byty na Praze 3 jsou totiž v centru všeho metropolitního dění, navíc jsou plně dostupné městskou hromadnou dopravou. Po zamčení dveří bytu tak můžete být za několik málo minut na metru a pokračovat do centra. V okolí jsou zastávky autobusů i tramvaje. V oblasti je veškerá občanská a sociální vybavenost, nedaleko jsou školy a školky, zdravotnická zařízení nebo lékárny, ale i volnočasové kluby. Po cestě z práce si nadto můžete snadno nakoupit v místních obchodech.

Zelený a kulturní Žižkov

Je málo čtvrtí v metropoli, které nabízejí tolik volnočasového vyžití. Bydlení na pražském Žižkově může být protkáno sportovními aktivitami, které nabízejí místní parky nebo lesopark. Ve volném čase si můžete zahrát fotbal nebo volejbal, děti se vydovádějí na dětských hřištích s prolézačkami a pískovištěm. Žižkov nabízí nejen sport, ale také kulturní vyžití, je totiž domovem mnoha divadel, jako je Žižkovské divadlo Járy Cimrmana nebo ikonického kina Aero.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist