Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Chcete mít doma pohodu a klid? Víme, jak na to

Příjemné a spokojené bydlení může mít hned několik podob. Bohužel dnes se můžeme setkat s celou řadou problémů, které jasně ukazují na to, že ne vždy je to tak jednoduché. Velmi častý je problém spojený se soužitím s našimi sousedy.

Pokud nám vadí přílišný hluk, existují v podstatě jenom tři varianty řešení:

?    Domluva.

?    Stěhování.

?    Lepší izolace.

Na poslední variantu se společně podíváme, jelikož o té můžeme říci, že se aktuálně jedná o to nejlepší, co můžeme udělat. Pokud jde o izolaci podlahy, pomůže kročejová izolace. Vchodné materiály však najdeme i v souvislosti s případnou izolací vašich stěn, popřípadě vašeho stropu. Rázem si můžete být jisti, že hluk ani v panelovém domě nebude problém.

Jak na venkovní světlo?

I když se to na první pohled nezdá, i to může být problémem. A to jak ve dne, tak i v noci. Přes den nás mohou výrazným způsobem obtěžovat sluneční paprsky, které nás oslňují. V noci zase nemůžeme usnout, jelikož nám do ložnice svítí pouliční lampy. Znáte tento problém? Pokud ano, zkuste jednoduché řešení. Tím jsou látkové rolety. Kdykoliv budete potřebovat, tak je jedním jednoduchým pohybem zatáhnete a problém je vyřešen. Kromě své praktičnosti zaujmou také svým výjimečným vzhledem, který je také plus.

Co s otravným hmyzem?

S tím se setkáme především v letním období. Pokud už se nám do bytu dostane, lze ho eliminovat různými cestami. Od síly, po různé přípravky. Ideální volbou stále zůstává to, že si ho do interiéru ani nepustíme. Jak na to? Pomohou nám sítě proti hmyzu, které se jednoduchým způsobem umístí do vašeho okna. Stanou se tak velmi praktickým pomocníkem a zároveň okno dále slouží přesně tak, jak jste zvyklí. I to je řešení, které vás rozhodně nezklame, pokud chcete bydlet v klidu, pohodě a do případných úprav nechcete investovat nijak velké finanční prostředky.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist