Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Chcete si dát prvotřídní espresso? Vyzkoušejte proslulou slovenskou pražírnu!

Milovníkům kávy rozhodně nebude cizí, dát si každé ráno kvalitní šálek prvotřídní výběrové kávy. Pokud tedy nepatříte k těm, pro které je vrcholem kávového požitku instantní kafe, určitě vám musíme představit slovenskou pražírnu kávy EBENICA COFFEE. Zde se totiž připravuje lahodný mok světové kvality, který musíte dát ochutnat také svým chuťovým pohárkům.

Káva světové kvality

Co vlastně dnes dělá kvalitní pražírnu kávy? Vždy je to o použitých technologiích a hlavně přístupu a péči, která se do celého procesu vloží. V EBENICA COFFEE dnes dělají prvotřídní espresso, které patří mezi TOP10 káv v Evropě. Tato káva získala ocenění také od Coffee Review a Great Taste z USA, takže si můžete být jisti, že její prvotřídní kvalita je podložená skutečně nezávislými recenzenty. Pokud chcete tuto kávu ochutnat, bude vás zajímat káva prodej na e-shopu, případně v kamenné prodejně. Záleží na tom, co je pro vás dostupnější. Pokud to máte do prodejny daleko, můžete tedy také na e-shopu zakoupit:

  • Nejrůznější druhy kávy

  • Nízkokofeinovou a bezkofeinovou kávu

Není to tedy rozhodně pouze prvotřídní espresso, ale také celá řada dalších prvotřídních kávových chutí, které dokáží v této malé pražírně vytvořit. Pokud by se vám podařilo udělat si čas na návštěvu prodejny, tak rozhodně neprohloupíte. Už před samotnou prodejnou je k dispozici automat, kde si můžete dát kávu nonstop, přičemž kávu si můžete dát pochopitelně také uvnitř. Zde si popovídáte také s odborníky na kávu, kteří vám rádi pomohou s výběrem vhodné kávy nebo kávového příslušenství.

Když si kávu odnesete domů

Jakmile budete mít váš vybraný kvalitní kávový produkt doma, ať už z kamenné prodejny nebo z eshopu, určitě pamatujte na jeho správné skladování. Jak skladovat kávu je důležité vědět, aby nedošlo k jejímu znehodnocení. Optimální je skladování při běžné pokojové teplotě a je potřeba ji chránit před přístupem vzduchu a světlem.

Zdroj obrázků: onsuda / Shutterstock.com, Ebenica.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist