Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Chemické kotvy

Chemické kotvy jsou využívanou možností kotevní techniky. Chemická kotva představuje rychlý způsob, jak ukotvit tyče do mnoha typů materiálů. Je možné použít ji na upevnění do betonu či zdiva. Hodí se pro kotvení výztuží, fasádkonzolí a mnoha dalších předmětů do kamene, cihly, ytongu či sádry. Nosnost chemické kotvy závisí na jejím složení, hybridní chemická kotva je vhodná pro vysoké zatížení. Výběr chemické kotvy záleží také na teplotě použití. Je možné dělit je také podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, a to chemická kotva polyesterová, epoxidová chemická kotva a další.

Kotevní technika značky Mungo se hojně využívá pro profesionální stavební a montážní firmy, ale je vyhledávána i domácími kutily. Před prací s kotvou je nutné rozlišit, co a kam se chystáte upevnit, jakým způsobem, jako budou zatíženy spoje a jaké síly působí na kotvu.

Injektážní technika Mungo umožní beznapěťové kotvení i pro namáhané spoje, pro aplikaci je možné užít spojení s betonářskou výztuží i běžné závitové tyče. Je možné zvolit různé druhy chemické malty a potřebné nářadí. Využijete ruční aplikační pistole pro vytlačení chemické směsi, ocelová pouzdra a plastová sítka pro chemickou maltu, míchadla a pumpičky. Dále kartáče na čištění děr, svorníky, a mnohé další. Cena za chemickou kotvu záleží na velikosti balení a typu kotvy.

Pokud zvažujete pořízení chemických kotev pro kotvení, oslovte s důvěrou naši firmu S.B. Comp. spol. s r.o.. Naši pracovníci s Vámi proberou všechny možnosti, jaký typ kotvy je nejvhodnější pro Vaši práci. Spočítají Vám cenovou nabídku přímo na míru a sestaví nákupní plán z našich zásob. Naše skladové zásoby jsou bohaté a v případě potřeby Vám poskytneme také odborné školení, jak s chemickými kotvami dosáhnout co nejlepšího výsledku. Můžete se spolehnout, ať už se chystáte kotvit cokoliv, že naše chemické kotvy Vaše výtvory udrží.

 

 Zdroj foto: Sbcomp.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist