Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Čistota je základ, a to nejen v domácnostech. Jak řešit úklid firmy?

V domácím prostředí si úklid zřejmě řešíte sami, přičemž některé hospodyňky se dokonce každodenním uklízením místností odreagovávají. Pokud však vedete i firmu, pravděpodobně přemýšlíte nad tím, jestli zaměstnat vlastní úklidovou četu, nebo se spíše obrátit na externí společnost.

Čistota je velice důležitá, a to jak z hlediska hygieny, tak i produktivity práce vašich zaměstnanců. Přece jen, i vám samotným se mnohem lépe pracuje v kanceláři, kde na poličkách není žádný prach, přes okna je nádherně vidět na okolí a podlaha se leskne. V takovém případě se nemusíte stydět pozvat si do kanceláře zákazníka či obchodního partnera.

Úklidová firma je sázka na jistotu

Pokud si na úklid firmy zaměstnáte vlastní pracovníky, je nezbytné počítat s tím, že jim musíte platit zdravotní a sociální pojištění. Navíc při onemocnění ještě musíte řešit náhradníky, kteří se o úklid prostor vaší společnosti postarají po dobu nepřítomnosti původně pověřeného pracovníka. Starosti, starosti a opět jen starosti.

Chcete se tomu všemu však vyhnout? Bojíte se takového scénáře, jenž je naprosto běžný v praxi? V takovém případě si zajistěte úklid kanceláří od externisty, jenž má v dané oblasti bohaté a dlouholeté zkušenosti. Poskytne vám kompletní úklidový servis.

Co všechno úklidová firma zajistí?

Služby úklidových firem jsou poměrně bohaté. Třeba takový profesionál Deltaservis z Olomouce vám umyje okna a výlohy, vyčistí koberce, uklidí po malování a stavebních úpravách, vysaje a vyčistí průmyslové haly, zrenovuje podlahy a podobně.

V kancelářích vám umyje podlahy i nádobí, vynese odpadky, očistí žaluzie, postará se o nábytek a další zařízení kanceláře a čistotu zabezpečí i v koupelnách a na toaletách. Rozsah firemního úklidu přizpůsobí vašim požadavkům a potřebám.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist