Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11953

Co má společného tiskárna a kuchyň? Hodně!

Tiskárny mají v naší domácnosti široké uplatnění. Své neodmyslitelné místo mají v domácích pracovnách, ale nemusíte je používat pouze na tisk dokumentů. Tiskárnu využijete i pro mnoho dalších věcí. Udělejte si z ní svého domácího pomocníka! Inspirujte se s námi, jakým způsobem můžete tiskárnu upotřebit a zjistěte s námi, co má společného tiskárna s kuchyní.

V domácnostech naleznete inkoustové a laserové tiskárny

Ať už máte jakýkoliv druh tiskárny, můžete s ní doslova čarovat. Nejčastěji si pořizujeme laserové a inkoustové tiskárny. Laserové tiskárny jsou oblíbené z toho důvodu, že tisknou rychle a v potřebné kvalitě. Při používání alternativních tonerových kazet navíc ušetříte náklady za barvu. Inkoustové tiskárny jsou nejrozšířenějším typem a zakoupíte je za relativně nízkou cenu. Kvalita výsledného tisku závisí zejména na použitém papíru. Pokud potřebujete tiskárnu pro více činností, vyberte multifunkční tiskárnu s fototiskem, kopírkou, skenerem, faxem a dalšími funkcemi.

Popisky na kořenky

Vraťme se ale k tomu, jak můžete využít tiskárnu ve spojitosti s kuchyní. Jistě každý z vás má doma kořenky, ale leckdy určujeme jejich obsah po čichu. Co byste říkali tomu, kdybyste je měli přehledně popsané a již nemuseli rozeznávat petrželku od bazalky? Vytiskněte si na tiskárně samolepky s názvy koření! Kořenky budete mít přehledně nadepsané a ke všemu budou díky samolepkám ozdobou vaší kuchyně.

Stylové samolepky na dózy

Neodmyslitelnou součástí kuchyně jsou i malé, střední a velké dózy, v kterých skladujete těstoviny, luštěniny, cukr, sůl, strouhanku a mouku. Jak ale rozeznáte hrubou mouku od polohrubé a jak zamezit tomu, abyste si čaj neosolili, ale osladili? I v tomto případě opatřete dózy samolepkami s popisy jejich obsahu. Snadno je vyrobíte na počítači a poté vytisknete na vaší domácí tiskárně. Pohrajte si s designem samolepek, ať ladí s celkovým rázem kuchyně.

Vytvořte originální kuchařku!

Sbíráte recepty, ale máte je nepřehledně napsané na různých papírkách nebo vystřihnuté z časopisu? Přepište recepty na počítači, vytiskněte je a uložte si je do šanonu. Skoncujte s nepořádkem jednou provždy a dejte receptům řád. Tematicky je roztřiďte na jednotlivé kategorie, jako jsou předkrmy, polévky, hlavní jídla, saláty, dezerty a další kategorie, které vás napadnou. Listování takovou vlastní kuchařkou bude radost!

Etikety na ostatní nádoby

Vytváříte zásoby na zimu a vyrábíte marmelády, kompoty, sirupy a likéry? I ty opatřete krásnou etiketou! Navíc vlastnoručně vyrobené dobroty jsou skvělým jedlým dárkem pro vaše známé, přátelé a rodinu. Na počítači vyberte zdobné písmo, do tiskárny vložte potřebný papír a vytiskněte etiketu. A když sklenice nebo lahve ozdobíte etiketou s vytištěným jménem obdarovaného, bude jeho radost dvojnásobná.

S domácí tiskárnou zvládnete neobvyklým způsobem vyšperkovat svou kuchyni. Věříme, že jsme vám přinesli zajímavou inspiraci a že ukážete ostatním členům rodiny svou kreativitu. Pokud se „kamarádíte“ s počítačovou technikou, můžete vytvářet neotřelé samolepky na dózy, kořenky a jiné nádoby a ještě si zpracovat vlastní kuchařku!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist