Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11953

Domácnost: Chytrý úklid s Koboldem

Vorwerk přináší revoluci v úklidu domácností.  Nyní již můžete vysávat a vytírat zároveň: čistič pevných podlah Kobold SP600 spojuje dokonalý a inovativní úklid s jednoduchým ovládáním.

Vysavač, mop a kbelík vždy neodmyslitelně patřily k úklidu domácností. Vytírání dlažby, laminátové nebo parketové podlahy znamená spoustu ohýbání, nošení kbelíků a neustále mokré ruce. A tak nás úklid podlahy stojí spoustu času a námahy. Kobold SP600, který vyvinula společnost Vorwerk, revolučně mění způsob úklidu, protože spojuje dva kroky do jednoho: tento inovativní pomocník v domácnosti vysává a vytírá zároveň, což dělá úklid mnohem rychlejší a snazší.

DŮKLADNĚ A POHODLNĚ

Úklidový systém Kobold VK200 ve spojení s jedinečným nástavcem na čištění pevných podlah Kobold SP600 dokáže jediným tahem podlahu vysát i vytřít zároveň. Hravě si poradí s každým typem pevných podlah. Díky otočnému kloubu a plochému designu – je pouze deset centimetrů vysoký – se hbitý Kobold SP600 dostane i pod těžce dostupný nábytek. Kobold SP600 kmitá po podlaze 1 350 krát za minutu a odstraňuje nečistoty jemně, ale důkladně. Extra široká vytírací mikroutěrka, která se připojuje na držák přístroje, tak důkladně odstraní nečistoty v každém koutu.

REVOLUCE V ÚKLIDU DOMÁCNOSTÍ

Vysavač, mop a kbelík jsou minulostí. Nyní je tu novinka pro snadný úklid: Kobold SP600 umí vysávat a vytírat v jediném kroku. Vysáváním se nejdříve odstraní hrubé nečistoty, než se rotující, lehce navlhčená mikroutěrka pustí do vytírání. Díky funkci automatického vlhčení se Kobold SP600 používá ještě snadněji a intuitivněji. Před samotnou prací je potřeba vyjmout nádobku a naplnit ji přibližně 260 ml vody. S přídavkem tří mililitrů čisticího prostředku Koboclean dokáže Kobold SP600 vytřít až 60 metrů čtverečních.

ODSTRANÍ KAŽDOU NEČISTOTU

Různé druhy mikroutěrek Kobold MF600 slouží vždy pro konkrétní typ podlahy. Jejich výměna na držáku je snadná díky upínání na suchý zip. Ať už jde o laminát, parkety, kámen nebo dlažbu, nemá Kobold SP600 v úklidu pevných podlah konkurenci. Správný stupeň vlhkosti pro každý druh podlahy se ovládá tlačítkem na rukojeti vysavače Kobold VK200. LED diody na nástavci ukazují, které nastavení je právě zvoleno. Když je potřeba při práci malá přestávka, je díky mechanismu “push-push” snadné přejít z provozu do pohotovostního režimu.

ÚSPORNÝ A OHLEDUPNÝ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Kobold SP600 je úsporný a ohleduplný k životnímu prostředí, jelikož spotřebuje jen malé množství vody a čisticího prostředku Koboclean. Kobold SP600 používá jen lehce navlhčenou mikroutěrku, řídí si spotřebu vody a tak se na podlahu aplikuje optimální množství kapaliny a zkracuje se i čas potřebný na schnutí. Podívejte se na výzvu: Kobold SP600 vs. běžné vytírání.

O inovacích nového čističe pevných podlah Kobold SP600 se více dozvíte na stránkách www.vorwerk-kobold.cz

Můžete si zde také domluvit nezávazné osobní předvedení přímo u Vás doma.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist