Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Dřevěná podlaha je dokonalou ozdobou každého interiéru

Naše nálada i výkonnost je závislá na tom, jak se cítíme. A duševní rozpoložení nejvíce ovlivňuje prostředí, ve kterém se pohybujeme. Proto bychom měli zařizování svého domova věnovat dostatečnou péči. Právě tady se oddáváme odpočinku a trávíme příjemné chvíle s rodinou a blízkými přáteli. Je tedy třeba, aby interiér působil ladně, esteticky a nabíjel nás pozitivní energií.

Podlaha je stejně důležitá jako nábytek a dekorace

Mnoho z nás při zařizovaní bytu nebo domu opomíjí podlahu. Vybírání pohodlného a praktického nábytku, závěsů, přehozů a obrazů nám nezřídka připadá mnohem důležitější. Často se potom divíme, proč výsledek nakonec neodpovídá původní představě. Důvodem je často podlaha, která působí omšelým dojmem nebo s vybavením interiéru neladí. Přitom právě podlaha zabírá celou plochu místnosti. A byť si jí za běžných okolností příliš nevšímáme, dokáže být výrazně rušivým prvkem. Proto je vhodné při pořízení nové nemovitosti či při rekonstrukci zvážit, zda si nezaslouží výměnu. A pokládce nové podlahy bychom se neměli bránit ani v případě, kdy ta původní nevyhovuje našim představám. Pokud si vybereme dřevěnou podlahu, zaručeně se nedočkáme zklamání.

Dřevěná podlaha se skvěle hodí do historických objektů i novostaveb

Dřevěné podlahy jsou tradiční a skvěle se hodí do zámečků, venkovských stavení i dalších památkově chráněných budov. Skvěle ale vypadají v jakémkoli interiéru. Mají nádhernou kresbu, při chůzi lehce pruží a nezebou do nohou. Dřevěná podlaha je navíc odolná a není těžké ji i zrenovovat. Může nám tak dobře sloužit dlouhá desetiletí. Novou technologií jsou třívrstvé dřevěné podlahy, jejichž velkou výhodou je rychlá a snadná instalace. Třívrstvá dřevěná podlaha navíc prokáže skvělou volbu i v objektech s podlahovým vytápěním. Široký sortiment dřevěných podlah můžeme zakoupit u firmy Barlinek.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist