Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Generálním úklidem k čistému a zdravému prostředí

Vytírání, luxování či utírání prachu. Tyto činnosti dělá každý z nás pravidelně ve svém domově pro udržení čisté domácnosti. Čas od času je však potřeba udělat generální úklid a zabrousit i do míst, kterým se při běžném úklidu nevěnujeme. Poradíme Vám, na která místa nezapomenout, abyste ve Vašich obydlích udržovali vždy čistotu a vůni. 

Na čištění koberců se při úklidu často zapomíná

Koberce jsou nedílnou součástí interiéru a velmi často se na ně při úklidu zapomíná. Přitom právě tyto textílie jsou největším chytačem prachu a alergenů přispívající k negativní kvalitě našeho ovzduší v domovech. Pokud se především o koberce s vysokým chlupem často nestaráte, může být velmi obtížné až skoro nemožné dostat z nich zašlou špínu či případné roztoče. Pro hloubkové čištění koberců je poté nejvhodnějším řešením pozvat si profesionální firmu. Firma Boček se věnuje čištění koberců v Praze a s jejich profesionálními službami a nejnovějšími technologiemi si poradí s kdejakou nečistotou a Váš koberec bude po jejich zákroku jako nový.  

Zapomenuté kouty domovů, které vyžadující péči

Vrhněte se na pečlivý úklid sociálních zařízení, ve kterých si bakterie přímo libují. Záchodová mísa je jedním z nejšpinavějších míst našeho domova, a proto na ni nikdy nezapomínejte. Věnujte pozornost i držáku na toaletní papír, držáku na wc štětku, vodovodní baterii a především i umyvadlům a sprchovému koutu, kde se usazuje vodní kámen. Čas od času je také potřeba otřít parapety, které jsou prvním terčem pro usazování prachu z venku. Nezapomínejte na kliky od dveří nebo veškerá madla, která jsou denně vystavovány našemu kontaktu a udržují se na nich bakterie a viry. Nepsaným pravidlem je uklízet pokaždé od nejvrchnějšího místa směrem dolů k podlaze.

Zdroj foto: Cisteni-kobercu.com, Pixaby.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist