Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Geometrické skleněné desky do kuchyně jsou trhákem sezóny

Geometrické skleněné desky do kuchyně jsou moderním a užitečným doplňkem. Již několik let zdobí naše interiéry trojúhelníky, kruhy a čtverce a také předměty každodenního užitku. Proč se geometrické vzory staly trhákem?

Jednoduché, nekomplikované kompozice

Za prvé, jednoduchost. Jednoduché, nekomplikované motivy jsou skvělým doplňkem mnoha stylů a interiérového designu. Strohost a jednoduchost zvláštním způsobem zviditelňuje skandinávský design. Malé tečky, trojúhelníky nebo čtverce jsou elegantní a hodí se do téměř jakéhokoliv prostoru.

Klasický minimalismus

Již několik let můžete pozorovat trendy v omezování barev v místnostech, oblečení v šatních skříních nebo jídla v ledničkách. Na jedné straně je to forma vzpoury proti konzumnímu způsobu života, na druhé straně návrat k tradicím. Jemné geometrické motivy dokonale zapadají do minimalistického konceptu interiérového designu.

Kuchyně – zde všechno začíná

Myšlenka geometrického designu přišla právě z kuchyně! Předměty každodenního užitku, jako jsou skleněné desky do kuchyně, mají nejčastěji podobu obdélníku nebo kruhu. Talíře jsou kulaté nebo čtvercové. Právě talíře inspirovaly milovníky minimalismu k přenesení geometrických útvarů na stěny a šálky nebo krájecí prkénka.

Skleněné kuchyňské desky – tradice a modernost

Krájecí prkénka jsou základem přípravy jídel. Je těžké nesouhlasit s tvrzením, že pevná a trvanlivá prkénka jsou těžko dostupná. Skleněné kuchyňské desky v obchodě Tulup jsou poměrně nové na trhu. Stejně jako kuchyňské panely jsou vyrobeny ze 4 mm tlustého tvrzeného skla. V praxi to znamená, že jsou odolné proti oděru, nečistotám a prachu a také jsou pevné. Neměla by jím uškodit vysoká teplota a škrábance od nože. Jsou estetické, elegantní a vhodné pro každou kuchyň. Vzhledem k nekonečnému množství vzorů a barev se jejich atraktivita výrazně zvyšuje.

Módní nebo užitečný doplněk?

Díky svým vlastnostem si skleněná krájecí prkénka zaslouží pozornost. Jejich použitelnost je potvrzena dlouholetými zkušenostmi a testováním a díky módnímu designu je lze přizpůsobit každému interiéru. Takže si můžeme troufnout říct, že je to módní a zároveň užitečný doplněk pro každou hospodyňku.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist