Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Konfigurátor střech a fasád i fotomontáž napoví, jak by mohl vypadat váš dům

Chystáte se rekonstruovat, ale stále se motáte ve fázi vybírání, jaká krytina či barva fasády bude pro váš dům nejlepší? Místo utrácení peněz za architekta využijte novou službu firmy PREFA Aluminiumprodukte. Nechte si ukázat, jak by produkty, jež PREFA prodává, vypadaly na vaší nemovitosti a kolik by vás stály.

PREFA prodává fasádní systémy a střešní krytinu, dokáže tedy proměnit celý váš dům k nepoznání. Zaměřuje se konkrétně na hliníkové výrobky, tedy hliníkovou krytinu i hliníkovou fasádu.

Hliník je materiál budoucnosti

V moderní architektuře se hliník uplatňuje velmi často. Je odolný, minimalistický a bezúdržbový. Hliníková krytina má stejnou životnost jako samotný dům, za svého života tedy určitě nebudete střešní krytinu vyměňovat. Ani natírat, protože nerezne, silná oxidační vrstva ji chrání i před rozmary počasí. Neuškodí jí ani kroupy, hliníkový šindel totiž neprorazí.

O hliníkových střechách kolují mnohé mýty, spousta z nich se na pravdě nezakládá ani špetkou. Typická je například domněnka, že hliníkové střechy jsou hlučné. Není tomu tak, hluk je srovnatelný s vláknocementovou střechou, a budete-li chtít, dá se instalovat i speciální protihluková páska.

Dáte jí tedy šanci? Nechte si aspoň vizualizovat, jak by na vašem domě hliník vypadal.

Fotomontáž vašeho domu a jednoduchý konfigurátor

Pokud vám hliník zní jako zajímavá možnost, určitě si nechte zpracovat vizualizaci. Stačí, když firmě PREFA pošlete fotografie vašeho domu (čím kvalitnější, tím lépe) a ona vám zdarma zpracuje fotomontáž, na níž uvidíte, jak by vypadal výsledek.

Jestli se vám zalíbí, vyzkoušejte také jejich konfigurátor střechy. Uvedete, zda jde o novostavbu či rekonstrukci, jestli máte zájem o střechu, fasádu nebo oba produkty. Zvolíte typ střechy, uvedete plochu a zadáte časový horizont, kdy chcete stavbu realizovat. Nakonec doplníte fotku či projektovou dokumentaci v případě novostavby. PREFA vám zakázku nacení a spojí vás s řemeslníkem z vašeho regionu, což je v dnešní době, kdy je řemeslníků tak málo, velká výhra.

Zdroj foto: cz.prefa.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist