Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Koupelna budoucnosti Moderní technologie a šetrnost k životnímu prostředí

Nedostatek prostoru, početná domácnost nebo jen záliba v neotřelých novinkách. Motivací k tomu, abyste o své koupelně začali přemýšlet jinak, může být bezpočet. Pokud hledáte inspiraci při zařizování nebo rekonstrukci koupelny a zároveň chcete, aby její funkčnost a vzhled byly co nejnápaditější, nebojte se sáhnout po doplňcích, které vám čas v koupelně zpříjemní.

Praktická vanička na mýdlo nebo chytře umístěný háček nejen dobře poslouží, ale mohou také skvěle vypadat. Pohodlí, které s sebou v dnešní době přinášejí třeba automatické dávkovače mýdla nebo bezdotykové kohoutky, je rovněž příjemným bonusem.

„Naši klienti často vnímají koupelnové doplňky jako samozřejmost – ne vždy si ale uvědomují, že právě díky nim se ve své koupelně mohou cítit skutečně dobře. Pár základních a vhodně umístěných doplňků zaručí například velké rodině citelnou úsporu místa i času,“ upozorňuje Lucie Willanderová ze společnosti Senesi. Podle ní by měli zákazníci na to, kam budou odkládat prádlo nebo věšet ručníky, myslet již při plánovaní rozmístění běžného koupelnového nábytku.

V hlavní roli technologie

Opravdový komfort do koupelny přináší moderní technologie. Díky vyhřívané podlaze se jednou provždy zbavíte nepříjemně studené dlažby. S modulovatelnými vytápěnými žebřinami zase během pár okamžiků vysušíte své ručníky – a navíc budete v teple po každé sprše nebo koupání. Dodatečné vyhřívání je praktické i z toho důvodu, že brání zamlžení koupelnového zrcadla. Chcete sledovat váš oblíbený seriál přímo z pohodlí vany? Díky praktickým stojánkům nebo voděodolným pouzdrům na mobil či tablet žádný problém!

Symfonická koupel

Multimediální zážitky v koupelně už nejsou jen záležitostí sci-fi filmů. Vestavěné rádio nebo přehrávač dnes můžou být běžnou součástí sprchových koutů či van. Pro ně navíc existují také speciální přídavné sady, které se umějí postarat o odhlučnění při koupání, nebo naopak o fantastický hudební zážitek umocněný zvukovými vibracemi vycházejícími přímo z těla vany. Ve svých oblíbených rytmech tak můžete zažít skutečně luxusní koupel i u vás doma.

Domácí světelná show

Ať už sledujete při koupání filmy nebo si jen chcete vychutnat opravdový relax po dlouhém pracovním dni, neměli byste zapomínat také na správné osvětlení – konkrétně to s nastavitelnou intenzitou světla. Použít ale můžete i LED diody, které vaši koupelnu nasvítí v různých barvách a jejich kombinacích. Řadu z nich pořídíte s dálkovým ovládáním, takže atmosféru koupelny změníte jediným stisknutím tlačítka.

Šikovné a šetrné

Řada koupelnových doplňků šetří životní prostředí i vaši kapsu. Například sprchové hlavice s chytrou regulací toku dokáží nakládat se spotřebou vody mnohem úsporněji než ty běžné. Moderní termostatické baterie daleko lépe ovládají průtok a regulují teplotu, čímž nejen snižují spotřebu energie na ohřev vody, ale také zaručují příjemnou koupel nebo sprchování – poskytují totiž stálou teplotu vody po celou dobu průtoku.

„Stále více domácností chce ušetřit na nákladech a zároveň být zodpovědní k životnímu prostředí. Regulace spotřeby vody a elektřiny je tou správnou cestou a koupelna je ideálním místem pro její realizaci,“ vysvětluje Lucie Willanderová.

Rada na závěr

Nehledě na to, kolik doplňků a příslušenství si do své koupelny pořídíte, nezapomínejte na to, že největší pohodlí a užitek vám přinese investice do hlavních koupelnových prvků – vany, umyvadel, sprchových koutů i toalety.

„Kvalitní vany a baterie jsou vždy základním stavebním kamenem pro snovou koupelnu. Individuální zařizovací prvky a technické vychytávky je pak povznesou ještě výš a vdechnou jim punc originality. Přemýšlejte nad svou koupelnou v souvislostech a nebojte se experimentovat – výsledek vás určitě nezklame,“ dodává Lucie Willanderová.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist