Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Kuchyňská studia – 3 znaky, podle kterých poznáte profesionály

S kuchyňskými studii se v posledních letech roztrhl pytel. Kromě toho, že má člověk opravdu z čeho vybírat, je na druhou stranu výběr skutečně náročný. Poznat dobré kuchyňské studio a nenaletět podvodníčkům s nekvalitními linkami za přemrštěné ceny se zdá často čím dál složitější, ne-li (až na výjimky samozřejmě) nemožné. Podle kterých znaků si můžete být jisti, že jste narazili na opravdu profesionální studio, kterému platíte nejen za kvalitní produkty, ale i služby?

Kuchyňská studia – 3 znaky, podle kterých poznáte profesionály

Bohatý výběr designů i příslušenství

O kuchyni snů má většina z nás nějakou představu ještě před návštěvou studia. Koneckonců inspirace je kolem nás na každém kroku a dnešní doba umožňuje bořit jakékoliv hranice. A pokud náhodou ten pravý vzhled pro svou novou kuchyni hledáte, vždy je dobré mít na výběr. Prvním znamením, které napoví, že jste narazili na solidní studio, je rozhodně bohatá nabídka. Kuchyňská studia jen s pár sektorovými linkami rozhodně nejsou dobrá volba. Dobré studio vás oslní portfoliem linek v nejrůznějších interiérových stylech, ve škále krásných barev a dekorů a také z různých materiálů. Vaší fantazii se u profesionálů meze zkrátka rozhodně nekladou!

Společně s bohatým výběrem designů linek značí správnou volbu studia i nabídka vestavných spotřebičů od známých a prověřených značek a dalšího kuchyňského příslušenství, jako jsou kvalitní kuchyňské baterie, dřezy nebo třeba designové kuchyňské vybavení. Pokud vaše kuchyně může vzniknout kompletně na jednom místě a do posledních detailů, je to pro vás často nejen úspora času, ale také peněz.

Kuchyňská studia – 3 znaky, podle kterých poznáte profesionály

Řešení na míru

Prostory kuchyní mohou být problematické. Asi jen málokdo se může dnes doma radovat z velkého otevřeného prostoru, v němž to bude slušet každé kuchyňské lince, a může si dovolit realizovat jakýkoliv nápad. Je-li vaše kuchyně malá, situovaná v podkroví či je prostor jinak atypický, výběr a návrh té správné kuchyňské linky bude jistě o něco náročnější. Řešení na míru, díky kterému využijete na maximum každý centimetr, je v tomto případě naprostou samozřejmostí a také nutností pro pohodlné a plnohodnotné užívání kuchyně. Kuchyňskému studiu, které ve své nabídce kuchyně na míru vůbec nenabízí, se tedy vyhněte obloukem.

Kuchyňská studia – 3 znaky, podle kterých poznáte profesionály

Vizualizace

Mít možnost nahlédnout do budoucnosti je v případě návrhu interiéru a jeho větších proměn vždy velkou výhodou. A čím detailnější a podrobnější toto nahlédnutí je, tím lépe. A to ať už jste na tom s prostorovou představivostí a fantazií jakkoliv. Moderní kuchyňské studio by vám mělo být schopno zpracovat návrh kuchyně přesně podle vašich představ a hlavně pro konkrétní prostor. Ale nejen to – svou profesionalitu a zkušenosti by měli pracovníci studia prokázat i různými návrhy řešení, radami a tipy, na vylepšení vašich požadavků, které navíc díky 3D vizualizaci uvidíte hned ze všech úhlů a ve všech barvách.

Díky podrobnému, realistickému 3D návrhu tedy budete moci snadno představit reálnou podobu své budoucí kuchyně. Vizualizace se rozhodně vyplatí i v případě, kdy se nemůžete rozhodnout mezi několika variantami, máte pochybnosti o materiálové či barevné kombinaci apod. Když vidíte vše před sebou, vybrat si to nejlepší řešení je pak hračka!

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších a nejvytíženějších částí každého domova. Proto přistupujte k jejímu výběru jako k investici a nenechte se odbýt.

Kuchyňská studia – 3 znaky, podle kterých poznáte profesionály

Zdroj foto: Kuchar-kuchyne.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist