Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Marina Island | luxusní rezidenční projekt

Marina Island se nachází v atraktivní části pražských Holešovic v místech bývalého holešovického přístavu. V pěti budovách navržených světoznámým architektonickým ateliérem Moshe Tzur Architects vznikne 341 bytů o velikosti 1+kk až 7+kk. Developery projektu jsou skupiny Lighthouse Group a Daramis Group, projektantem AED project, a.s. a generálním dodavatelem firma Porr a.s. Projekt se staví ve spolupráci s Českými přístavy, a.s., financující bankou je Raiffeisenbank a.s. Výstavba probíhá ve dvou fázích s předpokládaným dokončením v průběhu roku 2017.

„Projekt Marina Island je určen pro náročnou klientelu, která ocení velkorysé architektonické řešení, vysoký standard použitých materiálů a provedení, ale i služby zjednodušující a zpříjemňující život jeho obyvatel. V současné době je prodáno již 40 % bytů z první fáze a očekáváme, že zájem ještě poroste,“ říká Martin Vachek, obchodní a marketingový ředitel Daramis Group.

Marina Island nabízí tři kategorie bydlení. V prvním patře projektu se nachází byty typu Townhouse, které díky velkolepému prostoru připomínají bydlení v rodinné vile. Soukromou podzemní garáží projdou jejich obyvatelé jednoduše až do bytu. Naproti tomu typ Penthouse v nejvyšším patře umožňuje pohled na město z ptačí perspektivy a maximální soukromí. Komfortní byty ve 2. až 11. patře poskytují pohodlí, které svým standardem převyšuje nabídku na trhu. Zahrnují unikátně řešený prostor, plně vybavené designové koupelny s podlahovým topením a velkolepé terasy. Vysoký standard všech bytů v Marina Island reprezentují například vysoké stropy se světlou výškou až 5,5 m, prostorné terasy s celoskleněným zábradlím umožňující ničím nerušený výhled na Vltavu a přístav, energeticky úsporná trojitá skla oken a dveří na terasu nebo přípravy pro klimatizace. Parkování je zajištěno na cca 450 parkovacích místech v podzemních garážích.

Život v Marina Island se nemusí odehrávat pouze v luxusním bytě. Odpočinek mohou jeho obyvatelé najít v privátním parku a kondici si udržovat ve fitness centru s výhledem na řeku. K dispozici bude i  společenská místnost, ve které se budou moci konat nejrůznější oslavy nebo třeba grilování bez toho, aby byli jakkoliv rušeni sousedé.

Lokalita Holešovic, kde Marina Island vzniká, kombinuje ruch velkoměsta nabízející bezpočet obchodů, kaváren a možností kulturního i sportovního vyžití s odkazem industriální části města, které po více než 100 let dominoval přístav. Kromě neopakovatelných výhledů na vodní hladinu lze řeku využít i k plavbě na motorovém člunu, ať už na výlet, nebo jako netypickou cestu do práce. Cesta do centra Prahy jakýmkoliv dopravním prostředkem zabere maximálně 10 minut.

www.marinaisland.cz

www.daramis.com

www.lighthousegroup.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist