Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Montované rodinné domy si oprávněně získávají popularitu. Jaké jsou jejich hlavní přednosti?

Uvažujete-li o investici do nového bydlení, pak vězte, že jednou z možností je pořízení montovaného domu. V posledních letech se právě montované domy těší stále větší oblibě. A to hned z několika důvodů.

Energetická nenáročnost

Montované domy mají základy ze dřeva. Tento materiál má velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti, což znamená, že z budovy, je-li dobře postavená, neuniká tolik tepla jako v případě většiny zděných objektů. Montované domy jsou tak velmi ekonomické, takže vás provoz domácnosti nebude stát příliš mnoho finančních prostředků. Spolu s moderními systémy a technologiemi, jako jsou tepelná čerpadla, solární panely, podlahové vytápění apod., bude váš nový dům prakticky energeticky soběstačný.

Rychlost výstavby

K velkým kladům, jimiž se montované stavby na klíč mohou pochlubit, patří rychlost, s jakou se dají realizovat. Je zde samozřejmě nutné zvolit vhodnou firmu, jež samotnou výstavbu provede. Nový dům může být postavený už za několik týdnů od podpisu smlouvy, což je samozřejmě nemožné docílit u klasických zděných staveb.

Na klíč i z katalogu

Příkladem společnosti, která se realizací montovaných domů zabývá, je firma J.Group - dřevostavby Plzeň. Lze si u ní vybrat dům z katalogu, firma však provádí i výstavby domů přímo na míru. Zařídí vše, co se stavbou souvisí. Nemusíte se tak o nic starat, pouze si vyberete, jak má váš budoucí rodinný dům vypadat. Za pár týdnů vám pak objekt bude předán k užívání. Více informací se dá nalézt na www.jgroup.cz.

Cena

Montované domy na klíč jsou poměrně příznivé i z cenového hlediska. Zvláště tehdy, necháte-li si je postavit na klíč. Není pak totiž zapotřebí řešit služby velkého počtu firem a řemeslníků, což vždy stavbu rodinného domu může notně prodražit.

Životnost

U kvalitního montovaného domu máte jistotu, že vás přežije. Vydrží po několik generací, takže se rozhodně také v tomto ohledu jedná o výhodnou investici.

 

Zdroj foto: Jgroup.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist