Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

MORA inovuje sortiment vestavných mikrovlnných trub

MORA uvádí na trh novou generaci vestavných mikrovlnných trub v designu, které perfektně ladí s nedávno uvedenými novými vestavnými pečicími troubami, a to jak vzhledem, tak i způsobem ovládání a třemi barevnými provedeními. Jsou vybavené Quartz grilem a umožňují i kombinovaný a fázový způsob přípravy pokrmů. Mají až devět automatických programů i funkci pro automatické čištění nerezového vnitřku trouby.

 
MORA inovuje sortiment vestavných mikrovlnných trub
 

Nové vestavné mikrovlnné trouby MORA přicházejí na trh ve třech provedeních s různým výkonem, výbavou, ovládáním a barevným provedením, aby vytvořily ideální pár s kombinovanými pečicími troubami z nedávno uvedené nové generace vestavných trub této značky. Jsou vhodné nejen pro instalaci do horních či vysokých skříněk, ale i pro boční skříňky. Montáž usnadňuje integrovaný rámeček.

 
MORA inovuje sortiment vestavných mikrovlnných trub
 

Nové mikrovlnné trouby vybavené výkonným Quartz grilem s výkonem až 1200 W v pěti výkonových stupních a umožňují vedle klasického ohřevu či rozmrazování také grilovat. Navíc dovedou i připravit dokřupava pokrmy z menších porcí masa nebo třeba pizzu kombinovanou technikou – spojením mikrovlnného ohřevu a grilu. Jsou připravené i pro vícefázovou přípravu pokrmů, například rozmrazení s následným grilováním.

Mají až devět přednastavených programů, například pro pečení kuřecího masa, ryb či pizzy. Nechybí ani praktický program ECO Clean pro pohodlné čištění nerezového vnitřku trouby například po grilování – stačí vložit misku s vodou a zvolit příslušný program; pára nečistoty změkčí, a ty pak jsou snadno setřít hadříkem. Trouby se ovládají jednoduše a intuitivně – podle provedení knoflíkem a tlačítky, nebo pomocí dotykovém panelu. Jsou opatřené i ochranou proti otiskům prstů či dětským zámkem.

 
MORA inovuje sortiment vestavných mikrovlnných trub
 

Příklad novinky: MORA VMT 745 B

Vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 745 B s čelním panelem z černého skla přinese do domácnosti bezpočet nových možností a skvěle doplní některou z nových pečicích trub. Díky spojení výhod mikrovlnného ohřevu a Quartz grilu s výkonem až 1200 W můžete připravovat pokrmy rychleji a úsporněji kombinovanou technikou či vícefázovým způsobem. Trouba má 9 přednastavených programů, jednoduché a intuitivní dotykové ovládání i ochranu vnějšího povrchu proti otiskům prstů. V nerezovém vnitřku trouby o objemu 25 l je umístěn otočný talíř s průměrem 315 mm. Neustálé otáčení otočného talíře umožňuje mikrovlnám efektivně a rovnoměrně ohřívat jídlo bez jakýchkoli studených míst. Vnitřek trouby lze jednoduše vyčistit díky funkci ECO Clean.

Mikrovlnná trouba stojí 7 990 Kč.

 

MORA PLNÁ ŽIVOTA – www.mora.cz

 

MORA a příjemné chvíle s rodinou u dobrého jídla patří dohromady už bezmála dvě stě let. I pro letošní rok je připraven dárek – všichni, kdo si koupí jakoukoliv vestavnou troubu MORA, dostanou navíc 6 kg mouky. A pro ty, kdo si pořídí jakoukoliv myčku MORA, jsou připraveny kapsle Finish na 4 měsíce zdarma.

Více o akcích na www.mora.cz v sekci „Promo Akce“.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist