Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Může být drátěný plot okrasný?

Dokážete si představit pěkný drátěný plot? Že ne? Přestaňte myslet na obyčejné pletivo, to není jediný typ drátěného plotu. Kromě klasického pletivového plotu můžete mít také svařovaný plot. V čem je rozdíl?

Je to celkem jednoduché, zatímco pletivo je drátěný plot upletený z jednotlivých pramenů, svařované oplocení je tvořeno jednotlivými poli, v rámci kterých jsou jednotlivé dráty k sobě svařeny. Tyto dráty bývají silnější než u klasického pletiva a díky svařovaným spojům jsou také mnohem pevnější. Celé pole se potom jednoduše vezme a přišroubuje ke sloupku. Montáž je tedy poměrně rychlá a v případě potřeby stejně tak i demontáž. Oproti tomu pletivo je zpravidla namotané do role, postupně se rozvinuje a připevňuje ke sloupkům. Protože samo nedrží tvar, je třeba ho nakonec ještě vypnout speciálním vypínacím drátem.

Může být drátěný plot okrasný?

Když potřebujete pomoc

Drátěné ploty nemají složitou montáž, ovšem vyžaduje čas, proto se na nás můžete bez obav obrátit. Zabýváme se instalacemi oplocení různého druhu. Zvládneme vám kolem pozemku natáhnout pletivo stejně rychle jako obehnat zahradu svařovaným plotem. Stačí si vybrat ten pravý, který vás svým designem zaujme. Naši montážníci mají spoustu zkušeností realizacemi drátěného oplocení. Nevadí pozemek ve svažitém terénu ani horší přístupnost. Pracujeme s moderní technikou, která se dostane všude. Vyberte si svůj plot a my vám ho přijedeme postavit. Máme spoustu kladných referencí od našich spokojených zákazníků, zařaďte se mezi ně i vy.

Může být drátěný plot okrasný?

Připravili jsme pro vás prázdninové ceny oplocení, využijte výhodnou nabídku a nechte si od nás namontovat drátěný plot právě nyní. Na realizaci se domluvíme, vše potřebné přivezeme a plot vám postavíme podle domluvy. Neváhejte a opatřete plotem váš pozemek právě nyní. Prohlédněte si naše realizace a nechte se inspirovat. Drátěné ploty mohou vypadat skvěle a funkci ochrany majetku a vašich mazlíčků splní na jedničku.

Může být drátěný plot okrasný?

Zdroj foto: Dratenka.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist