Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Oaks Prague představuje nový vzorový apartmán v ikonické Residenci u golfu od Meier Partners

Oaks Prague prochází závěrečnou fází první etapy výstavby, v jejímž rámci představuje stylový vzorový byt. Elegantní funkcionalismus budovy Richarda Meiera doplnil návrhem jeho interiéru architekt Andrej Tušan z pražské pobočky společnosti Chapman Taylor. Soustředil se na vytvoření obytného prostředí pro uživatele s vysokými nároky na funkčnost, pohodlí, kvalitu i estetickou úroveň. Výjimečnost bytu je umocněna výhledem na golfové hřiště PGA National Czech Republic.

Oaks Prague zvou zájemce o exkluzivní bydlení u nejlepšího golfového hřiště v České republice k prohlídce vzorového bytu, který byl právě dokončen v Rezidenci u golfu, elegantní kompozici skla, kamene, cedru a bílých ploch navržené světoznámým studiem Meier Partners z New York City. Richard Meier, nositel Pritzkerovy ceny za architekturu (obdoba Nobelovy ceny ve vědě) je znám v Praze objekty City Tower, Park View a Green Court na Pankrácké pláni. Ve světě patři mezi milníky jeho tvorby mimo jiné Muzeum užitého umění ve Frankfurtu na Mohanem v Německu, Getty Museum v Los Angeles, USA, či ředitelství Canal+ v Paříži, Francie.

Vybavení interiéru vzorového apartmánu navrhl architekt Andrej Tušan z pražské pobočky společnosti Chapman Taylor. Meierovský funkcionalismus rozvinul do teplých tónů a dalších přírodních materiálů. Obytné zóně dominuje kamenný kuchyňský pult, který se pocitově vznáší nad dřevěnou podlahou. Nechybí vinotéka, krb ani promítací zařízení. Byt s dispozicí 3+kk o celkové výměře 156 m2 disponuje dvěma balkony a stometrovou střešní terasou, která poskytuje neopakovatelný výhled na golfové hřiště, posázavskou krajinu a celý areál Oaks Prague. Její součástí jsou dvě lounge zóny, venkovní kuchyně s jídelním stolem a stínící pergola. Exkluzivní vybavení bytu doplňují hi-fi audio-video systémy a smart house řešení.

„Apartmán je od A do Z promyšleně navržen pro uživatele s vysokými nároky na funkčnost, kvalitu i estetickou úroveň. Extrémní důraz jsme kladli na výběr exkluzivního italského nábytku, který v symbióze s vestavným vybavením interiéru vyrobeným lokálně z místních zdrojů vytváří nezaměnitelnou atmosféru kombinující styl a pohodlí,“ vysvětluje architekt Tušan a dodává: „Zemitá barevná paleta vyzdvihuje eleganci, kompaktní dřevěné vestavné prvky se skrytou kuchyňskou linkou a důkladně řemeslně zhotovenými detaily tvoří estetický celek, který je umocněný designovými solitéry a doplňky.“

 

Byty v ikonické Rezidenci u golfu poskytují kromě výjimečné atmosféry a standardu provedení i skvělé výhledy na golfové hřiště s licencí PGA National, které získalo bezprostředně po svém otevření dva roky po sobě (2020 a 2022) titul Nejlepší hřiště v České republice. V roce 2020 se rovněž stalo nositelem prestižního mezinárodního ocenění Europe’s Best Golf Course pro nejlepší evropské golfové hřiště v rámci sedmého ročníku World Golf Awards.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist