Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Penziony v novém kabátku, které se vyplatí vidět

Myslíte, že je na zařizování letní dovolené ještě stále dost času? Opak je pravdou. Ti, kdo chtějí v létě na dovolenou do Čech rezervují ubytování právě teď. Nezmeškejte šanci na pobyt v některém z kouzelných penzionů!

Vstupní brána na Šumavu

Na začátku vás pozveme na Šumavu do města Prachatice, kde přímo na náměstí najdete sympatický penzion Bed & Bike Prachatice, který v roce 2019 získal ocenění Penzion roku. pobyt si zde užijete vskutku královsky. Na výběr jsou klasické pokoje i prostornější apartmány. které jsou přepychově vybavené. Těšte se na mimořádně pohodlnou postel s matrací z paměťové pěny, křišťálové lustry a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování v penzionu Bed & Bike Prachatice je skvělou volbou nejen pro cyklisty, ale i pro rodiny s dětmi či pro firemní kolektivy. Při cestách Šumavou Prachatice rozhodně nevynechejte!

Za cognacem na Moravu

Máte rádi dobrý cognac, ale nevíte, kde si ho v Čechách můžete dopřát? V tom případě pro vás máme tip na jedno speciální místo, které si zcela jistě zamilujete - Penzion & Cognac Hardy v jihomoravských Valticích. Kromě exkluzivní cognacové galerie zde najdete i ta nejlepší moravská vína a výběr oblíbeného italského prosecca. Pobyt v Penziony Hardy je balzám na všechny smysly. Dokonale harmonické prostředí s luxusním vybavením, dobré jídlo a pití a nádherná okolní krajina činí z tohoto místa unikát, který by rozhodně neměl ujít pozornosti žádnému gurmánu. Užijte si ubytování na jižní Moravě na 110 %!

V Doupovských horách jako doma

Francouzská venkovská usedlost či obyčejná stará stodola? Samá voda! Je to Hostinec Na Statku ve Vojkovicích. Kromě prostorného nádvoří a společenské místnosti najdete Na statku i útulné pokoje a špičkovou restauraci. To je dobrý důvod, proč si právě teď zamluvit ubytování v Karlovarském kraji. Užijte si pár dní nebo klidně celý týden ve Vojkovicích! Krásnější místo pro svatbu či pro rodinnou oslavu v blízkém okolí jen tak nenajdete.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist