Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Plynové a indukční varné desky | Hotpoint

Součástí nové řady vestavných spotřebičů Hotpoint je i široké portfolio plynových a indukčních varných desek, které kombinují krásný design a nové technologie. Jako je například HD Flexi zóna u indukčních desek nebo velmi efektivní hořáky s vertikálními plameny plynových desek.

Nová kompletní řada vestavných spotřebičů Hotpoint

Varné desky a odsavače par jsou součástí ucelené nové řady vestavných spotřebičů Hotpoint, které vynikají moderním designem, špičkovými výkony a intuitivním ovládáním. Výsledkem této filozofie je řada sladěných spotřebičů se sofistikovaným a elegantním vzhledem, které se jednoduše ovládají a nabízejí širokou škálu inovací a supervýkonných funkcí.

Funkce, které odpovídají reálným potřebám 

Nové spotřebiče odpovídají požadavkům a plní očekávání spotřebitelů od kuchyňských spotřebičů. Mezinárodní průzkum společnosti Hotpoint napříč pěti evropskými zeměmiodhalil, že majitelé indukčních varných desek vyzdvihují možnost přesné kontroly teploty a ohřívání pouze ve chvíli, kdy je to potřeba. Na druhou stranu někteří uvedli, že jejich odsavač se občas nevypořádá se všemi druhy připravovaných jídel – 41 % dotázaných se obává, že se jejich digestoř nevypořádá s mastnějšími nebo aromatičtějšími pokrmy, a třetina (33 %) není spokojena s úrovní hlučnosti. Nové varné desky a odsavače Hotpoint efektivně odpovídají těmto obavám a přáním a poskytují vzhledově krásné řešení, které překoná očekávání.

INDUKČNÍ VARNÉ DESKY

Nové indukční varné desky se díky HD Flexi zóně odlišují chytrým designem. Flexibilní rozvržení umožňuje použít zónu jako dvě samostatné plochy nebo jako jednu extra velkou, což je perfektní pro oválné, obdélníkové a podlouhlé pánve a hrnce nebo pro vaření ve více menších hrncích nebo pánvích najednou s rozdílným stupněm ohřevu.

Flexibilní zóna chytře přizpůsobuje rozložení tepla rovnoměrně po celém povrchu, podle toho, kam po desce přesouváte nádobí, a udržuje stejnou úroveň výkonu, která byla nastavena na původním místě.

Rovnoměrné a rychlé vaření – magnetické pole, které je aktivované mezi varnou deskou a kovovým dnem hrnce, vytváří energii, která se přeměňuje na teplo lokalizované výhradně dovnitř hrnce. Díky tomu se energie nerozptyluje mimo hrnec a doba vaření se výrazně sníží.

Premium slider – výkon desky se nastaví na stupnici, která nabízí jednoduchý a intuitivní způsob výběru teploty a funkcí. Jedním dotykem tak můžete rychle a přesně nastavit jednu z devíti možných úrovní teplot podle svých požadavků. Každá změna je doprovázena akustickým a vizuálním signálem.

Dokonalý výsledek a snadné použití pouhým dotykem

Indukční varné desky Hotpoint lze ovládat dotykově s maximální lehkostí nezávisle pro každou varnou zónu zvlášť. Jednoduchost používání jde ruku v ruce i s bezpečností, kdy se indukční systém aktivuje jen tehdy, pokud rozpozná umístění a velikost hrnce, ohřev nastává pouze v kontaktní ploše s hrncem. K bezpečnému používání přispívá také automatické vypnutí, indikátor zbytkového tepla a dětská pojistka.

Booster – při aktivování funkce je během několika sekund dosaženo maximální úrovně ohřevu. Maximální ohřev trvá po dobu až 4 minut, výhodou je zvýšena rychlost vaření, avšak s plnou kontrolou výkonu.

Desky nabízejí speciální nízkoteplotní funkce = Chef mode

  • Udržování teploty – udržuje správnou teplotu pokrmu, který je připraven k servírování, jakmile bude ostatní hotovo.
  • Rychlé uvedení do varu – rychlé a energeticky efektivní dosažení bodu varu díky přesně řízenému výkonu.
  • Rozpouštění – udržuje nízký výkon a zaručuje, že se nic nepřipálí.
  • Pomalé vaření – zaručuje jemné a rovnoměrné pomalé vaření a nejlepší výsledky i při vaření jídel, která vyžadují více času, aby vynikla jejich chuť.

Chytřejší a ekologická volba

Kromě čistého moderního designu a přesného ovládání nabízejí indukční technologie úspory energie ve srovnání s běžnými plynovými nebo elektrickými varnými deskami. Magnetické pole mezi povrchy desky a hrnce nebo pánve vytváří teplo pouze a přímo na povrchu nádobí. Dochází tak k minimálním ztrátám energie. 90 % výkonu se využije při vaření – pro rychlejší a ekonomické výsledky.

PRODUKTOVÉ TIPY

Indukční varné desky

Indukční varná deska KIF 952 BXLD B v šíři 86 cm

Indukční varná deska v nadstandardní šíři 86 cm nabízí 5 indukčních ploten, z nichž jsou dva páry propojitelné do praktických HD Flexi zón, všechny pak nabízejí možnost rychlého vaření s pomocí tzv. Boosteru. Pohodlné ovládání zajišťuje dotykový Premium Slider. Mezi užitečné funkce ke každodennímu používání patří například funkce Rozpouštění, Pomalé vaření nebo Rychlé uvedení do varu.

Doporučená cena indukční varné desky KIF 952 BXLD B je 24 990 Kč vč. DPH.

Indukční varná deska KIU 642 F B

Alternativou v šíři obvyklých 60 cm je model KIU 642 F B se čtyřmi indukčními plotnami, které jsou propojitelné do dvou HD Flexi zón. Deska má dotykové ovládání, funkcí Booster na všech plotnách, časovač, dětskou pojistku a tzv. Power Management pro možnost připojení na 230 V. Z funkcí využijete například Rozpouštění, Pomalé vaření nebo Rychlé uvedení do varu.

Doporučená cena indukční varné desky KIU 642 F B je 14 990 Kč. 


PLYNOVÉ VARNÉ DESKY

Modely s vertikálními plameny – patentovaná technologie vertikálního hořáku

Inovativní provedení zajišťuje vynikající výsledky díky vertikálním plamenům ze 420 malých otvorů a tak rovnoměrně rozděluje teplo po celé spodní straně hrnce nebo pánve. To zaručuje optimální vaření bez připálených okrajů a zároveň snižuje čas vaření a spotřebu díky rychlejšímu a rovnoměrnějšímu ohřevu jídla.

Plynové varné desky jsou díky nadčasovému designu, charakteristickým tvarům a nerezovému nebo skleněnému provedení dokonale kompatibilní s ostatními vestavnými spotřebiči z nové řady. Zároveň se díky univerzálnímu provedení hodí do moderních i tradičních kuchyní. Vybírat lze z modelů v šíři 60 nebo 75 cm v nerezovém, bílém i černém provedení.

Inovovaný trojkorunkový hořák Hotpoint se skládá z jednoho dílu a zaručuje mimořádně rovnoměrný ohřev, vaření na něm je až o 15 % rychlejší než se standardními hořáky.

PRODUKTOVÉ TIPY

Plynová varná deska s povrchem z tvrzeného skla FTGHG 751 D/HA

Tento model v nadstandardní šíři 75 cm nabízí možnost vaření až na pěti plynových hořácích současně, integrované elektrické zapalování hořáků a bezpečnostní ventily. O maximální efektivitu a úsporu při vaření se stará patentovaná technologie vertikálního plamene. Lze vybírat z provedení černé sklo (BK) nebo nerez (IX). Designovou dominantou jsou elegantní litinové mřížky.

Doporučená cena plynové varné desky FTGHG 751 D/HA (BK) a FTGHL 751 D/IX/HA je 14 990 Kč vč. DPH.

Plynová varná deska s kovovým povrchem PKL 641 D2/IX/HA/EE

Elegantní varná deska ve standardní šíři 60 cm disponuje čtyřmi plynovými hořáky, z nichž je jeden dvojkorunkový pro maximální výkon. Pohodlné ovládání zajišťuje elektrické zapalování hořáků.

Plynová varná deska s povrchem z tvrzeného skla v několika barevných provedeních TQG 641 HA (BK) EE/ (WH) EE/ (CF)/ (DS)

Plynová varná deska v několika barevných provedeních je ideálním společníkem k setům trouba a mikrovlnná trouba a odsavače par ve stejných tónech. Standardní šíře 60 cm se čtyřmi hořáky a litinovými mřížkami se hodí do každé domácnosti.

Doporučená cena plynové varné desky TQG 641 HA (BK) EE/ (WH) EE/ (CF) / (DS) je 7 990 Kč.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist