Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11953

Proč i vy potřebujete sektorovou kuchyň

O kuchyni se často mluví jako o srdci domova. Tady s láskou tvoříte pokrmy, setkáváte se s rodinou u stolu a trávíte dlouhé hodiny úpravou jídla či umýváním nádobí. Rozhodně tedy stojí za to si tuto místnost udělat co nejútulnější, nejpraktičtější, nejmodernější, zkrátka nejlepší.

Při zařizování nové kuchyně máte v podstatě tři možnosti:

1. Necháte si zhotovit kuchyň na míru. Toto řešení je sice velmi dobré, ale také pěkně drahé. Vhodné je pro všechny, kteří nemusí šetřit.

2. Koupíte si celou hotovou kuchyňskou linku. Tímto způsobem ušetříte nejvíce peněz, nicméně riskujete, že linka nebude úplně pasovat k vám domů.

3. Poskládáte si sektorovou kuchyň. Tím zkombinujete první a druhou možnost, takže získáte pěknou kuchyň za slušnou cenu. Co víc si přát?

Sektorové kuchyně šetří vaše peníze a dávají vám volnost

Sektorové kuchyně jsou levné, protože vám nikdo nemusí vyrábět skříňky a linku přesně na míru. Existuje několik typových skříněk, poliček a kousků, které si prostě libovolně poskládáte a díky tomu dostanete výsledek, co k vám domů bude výborně pasovat.

Kuchyň je ve finále moderní, originální, a především praktická. Zvolíte si jenom kousky, které odpovídají prostorovým možnostem, vašim potřebám a představám.

Řešení do paneláku i rodinného domu

Na sektorové kuchyně se dnes zaměřuje spousta výrobců. Výběr je díky tomu velký, ať už toužíte po minimalistické bílé kuchyni nebo rustikálním designu. Bát se nemusíte, řešení se najde i pro vás, ať už máte velký rodinný dům, nebo skromnější byteček. Výhodou tohoto typu kuchyní je právě flexibilita vůči prostoru.

Velmi kvalitní sektorové kuchyně v různých designech nabízí například společnost Gabon. Je považována za odborníka v této oblasti, tak se nebojte telefonicky či e-mailem zeptat na cokoliv, co by vás zajímalo. Profesionálně vyškolený personál vám poradí, jaká varianta by byla vhodná pro vás.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist