Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Proč si vybrat zahradní domek?

Malé zahradní domky jsou stále oblíbenější součástí zahrad u rodinných domů i v chatových osadách. Můžeme v nich uskladnit nářadí a zahradní nábytek a mít tak vše po ruce a zároveň chráněné.

Pokud máte větší zahradu a naopak malé prostory pro uskladnění čehokoli, jsou pro vás zahradní domky z polykarbonátu jako stvořené. Střecha prosvětluje vnitřní prostory a polykarbonát je natolik pevný, že jsou stěny téměř nerozbitné. Bát se nemusíte sněhu, deště ani případných krup nebo bouřek, bez problémů odolají změnám počasí i teplot. Nabízí více variant velikostí a tedy i možností, kolik zaberou prostoru a co vše se do nich vejde. Na první pohled se to nemusí zdát, vždyť přece k práci na zahradě stačí hrábě, rýč a pár drobností, ale když se zamyslíte, začne se seznam povážlivě rozšiřovat. Proto při výběru myslete na to, co vše chcete do domku uschovat a co vše se vám hodí mít po ruce. Má sloužit opravdu jen pro zahradní náčiní a bude tak stačit malý prostor vyplněný policemi nebo naopak potřebujete prostor i pro uskladnění kolečka, elektrocentrály a sekačky?

 

Velikost je tak jedním ze základních kritérií, které byste měli mít při výběru rozmyšlené. Malý domek zabere méně místa na zahradě a tedy i prostoru pro rostliny nebo zábavu, ale vejde se do něj méně věcí, které budete muset skladovat jinde. Zahradní domky palram jsou vybaveny robustním hliníkovým rámem, který zaručuje stabilní a pevnou konstrukci a o své věci uvnitř domku se tak nemusíte bát ani za špatného počasí. Nemusíte tak už přenášet židle nebo zahradní nábytek na zahradu a zpět do domu, stejně tak různé vybavení potřebné ke grilování nebo práci na zahradě.

 

Přes zimu třeba zahradní domek tolik nedoceníte, během letní sezóny je ale velkým pomocníkem, který nám šetří čas i energii a schová vše potřebné. Zámek na dveřích vám pak dodá jistotu, že veškeré vaše věci jsou v bezpečí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist