Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Prohlédněte si nový byt virtuálně! Ušetříte čas a zůstanete v bezpečí doma

Hledáte nové bydlení a v současnosti si ho nemůžete prohlédnout osobně? Není třeba panikařit nebo nešťastně sprásknout ruce. Situaci kolem karantény se přizpůsobil i realitní trh. Majitelé nemovitostí a developeři začali využívat stále populárnějších virtuálních prohlídek. Pojďte se projít novým bytem z pohodlí vašeho obýváku.

Fotky jsou málo, chce to rozhled

Virtuální prohlídku je možné jednoduše popsat jako videozáznam nebo 360° fotografii, která umožňuje zájemcům prohlédnout si daný prostor a zorientovat se v něm. Můžete si projít jednotlivé detaily, nebo si představit prostor včetně nábytku. Díky technice si tak můžete z prostředí domova udělat přesný obrázek o tom, co daný byt či dům nabízí a jaké jsou jeho nedostatky.

Hlavní výhodou virtuálních prohlídek dříve byla efektivita. Dnes se k ní přidává i bezpečí. Stala se téměř jedinou možností, jak si nový byt prohlédnout, a přitom se držet pravidel. Pokud je záznam zpracovaný dobře, můžou realitní makléři výrazně zvýšit prodejní potenciál. Plánek a fotky totiž vždycky budou více či méně realitu zkreslovat. To se ve virtuálním světě stává jen zřídka. Navíc, kdo by rád kupoval zajíce v pytli?

Šetříte čas i peníze

Zažili jste někdy zdlouhavé plánování prohlídky, předhánění se v termínech a prosby v práci, aby vás šéf pustil dřív? Prohlídku online si můžete projít několikrát, bez čekání a v klidu se rozhodnout. Netlačí vás čas, nemusíte se rozhodnout hned na místě, a navíc není třeba, abyste se osobně setkali s cizím člověkem.

Jak by měla vypadat efektivní virtuální prohlídka?

Aby byl zážitek při online procházení bytu co nejbližší reálnému pohledu, měla by prohlídka kopírovat přirozené koridory. To znamená, že by měla být pořízená z míst, kudy běžně budete chodit. Jedině tak odrazí fyzickou prohlídku správně. Umístit zařízení na snímání prostoru do rohu nedává smysl.

Důležitá je i snadná dostupnost. Neměli byste být nuceni si stahovat složité programy a aplikace, stejně tak je důležitá možnost prohlédnout si byt i z mobilu. S tím se váže i kvalita záznamu. V takovém případě je důležité světlo, které dokáže mnohdy ve spolupráci se stíny místnost zkreslit.

Při podpisu smlouvy si zkontrolujte realitu!

Skryté vady a nedokonalosti v bytě musíte objevit vlastníma očima. Pokud se rozhodnete pro některý z bytů k prodeji či nájmu, vyžadujte osobní prohlídku. I novostavby a developerské projekty totiž mohou ukrývat potenciální problém, který jste virtuálně neměli šanci prohlédnout.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist