Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Proměňte svou koupelnu k nepoznání. Sáhněte po trendy černých a bílých doplňcích

Vylepšete si koupelnu podle aktuálních trendů, prim hrají černé a bílé doplňky! Nadčasové a elegantní barvy, které se hodí do každého interiéru. Sáhněte třeba po těch od tesa® v produktových řadách Moon Black a Moon White. Ty navíc disponují unikátní lepicí technologií Power.Kit, díky které je snadno připevníte, aniž byste museli vrtat do zdiva.

Kombinace minimalistického designu, moderních barev, matného povrchu a jednoduché montáže. Přesně tak lze ve zkratce představit produktovou řadu koupelnových doplňků tesa® Moon ve dvou barevných variantách – černé a bílé. Ocení je nejen ti, kteří rádi obměňují interiér domácností, ale i nájemníci a všichni, kdo mají obavy z vrtání v koupelně.

„Estetická stránka má při výběru koupelnových doplňků často klíčovou roli. Není se čemu divit, pouhé doplňky dokáží dotvořit koupelnu ku obrazu majitelů a zároveň pozvednou celý interiér na vyšší úroveň. Nesmíme však zapomínat ani na aspekty, jako je instalace a funkčnost výrobků, díky kterým může být náš pobyt v koupelně ještě komfortnější,“ připomíná Jan Dub, marketingový manažer společnosti tesa®.

Proměňte svou koupelnu k nepoznání. Sáhněte po trendy černých a bílých doplňcích 

Technologie a design jdou ruku v ruce

Produktová řada doplňků Moon v černém a bílém provedení vás překvapí nejen svým designem, ale i unikátní lepicí technologií Power.Kit, která je součástí koupelnového příslušenství značky tesa®. Doplňky jednoduše připevníte pomocí lepidla, a navíc se můžete spolehnout, že udrží předpokládanou zátěž a bezpečně přilnou téměř ke všem povrchům – k obkladům, mramoru, sklu, kovu, betonu, dřevu, plastu i kameni. A pokud bude třeba, lze je snadno odstranit či přemístit, a to i po několika letech od nalepení. Jedinečnost a funkčnost této technologie tkví v unikátní kombinaci montážní základny a speciálního lepidla.

Díky snadnému postupu zvládne doplňky upevnit úplně každý:

  1. Nejprve je třeba důkladně očistit povrch, na který se bude koupelnový doplněk připevňovat, a to pomocí čistidla na bázi alkoholu.
  2. Odstraňte krycí papír z montážní základny a připevněte ji na požadované místo.
  3. Lepidlo naneste do většího otvoru v základně do doby, než se objeví v menším otvoru. V tuto chvíli je důležité se základny již nedotýkat.
  4. Nechte vše zaschnout po dobu 12 hodin.
  5. Nakonec připevněte vybraný koupelnový doplněk k základně. 

Proměňte svou koupelnu k nepoznání. Sáhněte po trendy černých a bílých doplňcíchProměňte svou koupelnu k nepoznání. Sáhněte po trendy černých a bílých doplňcích  Proměňte svou koupelnu k nepoznání. Sáhněte po trendy černých a bílých doplňcích Proměňte svou koupelnu k nepoznání. Sáhněte po trendy černých a bílých doplňcích


Více na www.tesa-tape.czZdroj foto: TESA

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist