Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Společnost Haas Fertigbau vám zhotoví dřevostavbu snů

Moderní dřevostavby jsou v posledních letech stále více populární. Tyto nízkoenergetické domy, jsou takovým hitem, že je o ně daleko větší zájem nežli o samotné zděné domy. V módě již totiž není pořídit si starý zděný dům a veškerý svůj volný čas, sílu a peníze investovat do jeho oprav. Proč byste se také k tomuto kroku měli uchylovat, když za téměř stejnou cenu můžete pořídit nový, pohodlný, moderní a prostorný dřevěný dům pro celou rodinu. Pokud tedy sníte o dřevostavbě snů, měli můžete se nechat inspirovat například firmou Hass Ferfigbau, která se dřevostavbami na klíč i bungalovy zabývá a která vám může sestavit dřevostavbu snů.

Záruka ekologického bydlení

Dřevostavba jako taková, velmi dokonale zapadne do prostředí, ve kterém se rozhodnete žít se svou rodinou. Mimo jiné je k němu patřičně šetrná. Dřevostavby jsou totiž od svého samého prvopočátku koncipovány tak, že se jedná o nízkoenergetické prostory, které vám nabídnout velmi funkční úsporu celkové energie. Pro vytápění dřevostaveb vesměs postačí pouze obnovitelné zdroj energie. U dřevostavby jisté také oceníte menší uhlíkovou stopu, díky které se budete aktivně podílet na čistějším ovzduší. Pokud se tedy rozhodnete postavit si dřevostavbu, vězte, že vám za to příroda poděkuje.

Zapomeňte na vyčerpávající proces celé stavby

Montované domy na klíč, potažmo bungalovy, jsou vesměs postaveny během několika měsíců. Montované domy se totiž sestavují pouze z prefabrikovaných dílů, které do sebe zapadají jako stavebnice. Celou stavbu je tak možné dokončit do několika málo měsíců. Převážná část celé stavby navíc probíhá takzvanou suchou cestou, to znamená, že nemusíte čekat na první jarní dny, jelikož stavět se dá i v zimě.

Se dřevostavbou získáte skvělé izolační vlastnosti

Sníte o velmi nízkých tepelných ztrátách ve svém domě? V tom případě se seznamte s moderní dřevostavbou, která vykazuje abnormálně nízké tepelné ztráty. Správě postavená dřevostavba tak může zkrátit celou topnou sezónu na jeden až tři měsíce. Představte si tak, kolik peněz ušetříte za vytápění vaší nové a moderně konstruované dřevostavby.

Výborné vlastnosti i uhrančivý design

Přesně tak by se dala popsat moderní dřevostavba na klíč, která se k nám dostala ze zahraničí, kde jsou tyto domy ještě mnohem více populární nežli u nás. Nemusí se přitom jednat o domy, které jdou ruku v ruce s posledními designovými návrhy, neboť i tak získáte naprosto oslnivý dům, který je plný pozitivních vlastností k bydlení. Líbilo by se vám například mechanicky řízené odvětrávání vašeho domu? V tom případě je pro vás dřevostavba s těmito prvky, ideálním řešením. Všem současným trendům v bydlení se tak dřevostavba naprosto dokonale vyrovnává.

Finančně dostupné bydlení pro celou rodinu

Hledáte další důvody, proč byste si měli pořídit moderní montovanou dřevostavbu? V tom případě je jedním z nejvíce důležitých důvodů také cena samotné dřevostavby, která je rozhodně relativně nízká oproti klasickým stavbám. Není tedy jediný důvod k tomu, abyste se se svou rodinou tísnili v malém domě, když na vás na trhu čeká takto výhodné řešení vašeho bydlení.

Výhody dřevostavby v kostce

  • Finančně dostupné bydlení

  • Stavět se dá v jakémkoliv ročním období

  • Stavba je šetrná k životnímu prostředí

  • Nízké náklady na vytápění

  • Široká dostupnost vhodných typů dřevostaveb

Oslovte společnost Hass Fertigbau a bydlete ve svém

Oslovte například společnost Haas Fertigbau, která je vždy otevřena přáním každého konkrétního zákazníka a bydlete konečně ve svém. Nechat si zhotovit dřevostavbu za pouhé tři měsíce totiž není sci-fi scénářem, nýbrž realitou, ke které máte již jen krůček.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist