Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Stavíte rodinný dům? PREFA nabízí vstupenku do PVA EXPO Letňany zdarma

Kvalitní bydlení je základem spokojeného života. A o Češích je známo, že výrazně preferují bydlení ve vlastní nemovitosti. Koupit pozemek a postavit si na něm dům svých snů nebo přestavět starší nemovitost k obrazu svému je v naší zemi rozšířeným trendem.

Při stavbě domu je výhodné zvolit kvalitní materiály

Nemovitost si každý přeje zbudovat tak, aby nemusel po dlouho řadu let řešit žádné závady. Stavební materiály je proto třeba vybírat. I ve chvíli, kdy práci realizuje profesionální firma, se vyplatí mít přehled o možnostech, které se na trhu nabízejí. A jednou z nejdůležitějších částí stavby je střecha. Právě na veletrhu STŘECHY PRAHA, který se letos koná od 6. do 8. 2. 2020 na pražském výstavišti PVA EXPO Letňany, se naskýtá možnost získat informace o různých střešních krytinách. Ti, kdo chtějí odolnou a krásnou střechu, by neměli vynechat stánek společnosti PREFA Aluminiumprodukte, který bude umístěn v hale 3.

Vstupenku zdarma naděluje PREFA všem bez rozdílu

Společnost PREFA má ve výrobě střešní krytiny z hliníku více než sedmdesát let zkušeností. A cestu k nim usnadňuje nejen profesionálům v oboru stavitelství, ale celé široké populaci. Čestná vstupenka zdarma je proto určena všem bez ohledu na dosaženou kvalifikaci či obor působnosti. To je skvělou zprávou právě pro ty, kdo potřebují získat přehled na trhu se střešními krytinami.

Střešní krytiny PREFA budou sloužit spolehlivě a dlouho

Sloganem společnosti PREFA je „Střecha silná jako býk“. A hliníkové střešní krytiny mu dělají čest. Jsou léty prověřené a vysoce odolné. Hravě odolají nejen dešti, ale také bohaté sněhové nadílce, silnému větru, slunci, vedru i teplotám hluboko pod bodem mrazu. Jsou skvělou volbou pro domy, chaty a chalupy nejen v nížinách, ale také na vrcholcích kopců. Osvědčují se dokonce i na horských chatách v Alpách. Navíc se vyrábějí v celé řadě typů od tašek až šindelů přes panely až po střešní systémy.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist