Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Tapeta jako dárek

Možná už nyní přemýšlíte, čím obdarovat vaše blízké pod stromečkem? Vánoce se pomalu blíží a v dnešní době, kdy nevíme, zda se vůbec dostaneme do kamenných obchodů, jsme odkázáni na nakupování on-line. Nezoufejte ale, na internetu je nabídka všeho velmi široká. Nemáte ty správné nápady? Nevíte si rady, co vybrat pro děti či sourozence? Vsaďte na kreativní dárky. Nebojte se, nemusíte je vyrábět sami, ale můžete vaše blízké obdarovat něčím, na čem se sami budou podílet a o to větší radost pak budou mít z výsledku. Mohou to být třeba tapety...

Jakou tapetu vybrat

Stěžuje si vaše maminka, že by se jí hodilo zvelebit kuchyň, ložnici nebo dokonce koupelnu? Neváhejte a využijte široké možnosti, které vám nabízí tapety. Do každé chodby, jídelny, obývacího pokoje nebo ložnice se perfektně hodí klasické tapety. Ty s opakujícím se vzorem použijte klidně na celou stěnu, máte-li oblíbený obraz, využijte možnosti instalovat na stěnu fototapetu.

Tapety můžete použít i do kuchyně. Existují speciální samolepicí tapety na ledničku, vinylové použijte místo obkladu za kuchyňskou linku. Pokud máte rádi mozaiku, existuje celá řada typů mozaikových samolepicích obkladů. Ty se samozřejmě hodí i do koupelny. V koupelně jistě využijete zrcadlovou tapetusamolepicí tapety imitující obklady, kterými můžete zrenovovat stěny vaší koupelny či toalety. Pokud máte v koupelně okno, kterým vás může zvenčí někdo zahlédnout, nalepte na něj speciální okenní fólii. Vybírat můžete hned z několika dekorů, k dispozici jsou vám kapky vody, dekor mléčného skla nebo barevné vitrážní fólie. Všechny tyto fólie zneprůhlední skla oken, takže budete mít v koupelně dostatek soukromí.

I do dětských pokojů můžete použít tapety klasické, nebo zbrusu nové kulaté tapety s různými motivy. Děti jistě ocení barevné samolepicí dekorace, kterými si mohou pokoj dozdobit podle vlastního vkusu. Vsaďte na kreativní dárky a obdarujte své blízké dekoracemi nejen na stěny.

Zdroj foto: Tapeta-dekorace.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist