Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Tip redakce: Proč je důležité pořídit si čističku vzduchu

Dnešní doba není zrovna ideální, alespoň co se týče vzduchu, který dýcháme: jsme totiž doslova obklopeni škodlivinami... Ať už se jedná o různé typy polétavého prachu, alergeny, roztoče, karcinogenní látky, popílky, dioxiny, polychlorované bifenyly, přízemní ozón, či o oxid siřičitý, oxid uhelnatý i oxid dusíku.

Tyto látky znečišťující ovzduší vznikají jak přirozenou cestou, například při sopečné činnosti, větrnými vlivy, ale i lesními požáry, tak hlavně působením nezodpovědné lidské činnosti v průmyslu, energetice, zemědělství, dopravě, ale i domácnostech.

To vše se ovšem výrazně podepisuje na našem zdraví. Působením špatného ovzduší vznikly tzv. civilizační choroby. Každým rokem se zvyšuje počet lidí trpících respiračními nemocemi, jako je respirační selhání, astma, alergie a další bronchiální nemoci. Navíc smog a škodlivý polétavý prach zvyšuje riziko rakoviny.

A jak se dá vlastně těmto problémům zabránit? Dobrým základem může být to, že si pořídíme čističku vzduchu.

Proč je důležité pořídit si čističku vzduchu

Čistička vzduchu pro vytvoření kvalitního domácího či kancelářského prostředí

Čistička vzduchu je úžasný přístroj, který dokáže veškeré škodlivé látky ze vzduchu v uzavřených místnostech přefiltrovat. Díky němu můžete v domácnostech i kancelářích vytvořit zdravé ovzduší. Je však důležité vybrat si tu správnou čističku vzduchu, která má potřebné parametry pro vaše potřeby. Existují čističky vzduchu na viry, nebo i speciální čističky vzduchu na smog.

Proč je důležité pořídit si čističku vzduchu

Podle čeho si vybrat tu správnou čističku vzduchu?

Na trhu existuje opravdu široká nabídka čističek vzduchu. Proto je důležité si vybrat tu správnou, ideálně podle základních technických parametrů, které odpovídají prostorům, v nichž má čistička sloužit, i tomu, jaký vzduch potřebujete filtrovat. Existuje totiž spousta druhů filtrů šitých doslova na míru různým potřebám.

Alergici by se měli pohlédnout po čističce vzduchu vhodné pro alergiky, kuřáci zase po čističce vzduchu s filtry na cigaretový kouř. A tímto to ještě nekončí. Důležitým parametrem je také kapacita daného přístroje a opomíjet byste neměli ani finanční a provozní náročnost (ceny i dostupnost filtrů apod.).

Dalším faktorem při výběru by měl být i design, jde přece o trendy zařízení, jež musí zapadnout do celého konceptu domu či kanceláře.

Na čističce vzduchu a možných speciálních filtrech byste rozhodně neměli šetřit financemi, neboť jde o zdraví rodiny, kolegů i přímo vaše.

Proč je důležité pořídit si čističku vzduchu

Kde pořídit kvalitní čističku vzduchu za přijatelnou cenu

Kvalitní čistička vzduchu není zrovna laciná záležitost, a tak byste při výběru té správné měli být obezřetní a pořádně si rozmyslet nejen to, jaký přístroj vybrat, ale také kde ho pořídit. Vybírat můžete v současnosti ze spousty nejen druhů, ale i značek. A právě značka čističky vzduchu může být zárukou kvalitního přístroje. Naším redakčním tipem je e-shop Loveair.cz specializující se na čističky vzduchu.

Takže teď už stačí si jen vybrat a koupit tu pravou pro váš dům i kancelář.

Proč je důležité pořídit si čističku vzduchu

Zdroj foto: Loveair.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist