Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Uvažujete o vaně do kufru auta? Co všechno by měla splňovat

Ochrana zavazadlového prostoru auta je velmi důležitá. Jen si vzpomeňte, kdy jste naposledy chtěli vézt třeba nějaký sypký materiál nebo jiné znečištěné věci. Dát je přímo do kufru na látkové polstrování by představovalo bezesporu čirý nerozum. Chránit kufr pouze klasickou dekou nebo něčím jiným, co máte aktuálně po ruce, není také dvakrát efektivní. Optimální je vsadit na moderní gumovou vanu do zavazadlového prostoru. Ta dokáže nabídnout vysoce efektivní ochranu. Co všechno by taková vana měla splňovat? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Precizní tvarování a zvýšený okraj

První velmi důležité aspekty, na které je zapotřebí myslet. Většina nabízených van se vyznačuje tvary, jež pomohou maximálně ochránit interiér zavazadlového prostoru před znečištěním sypkým i tekutým nákladem. Vyznačují se především zvýšeným okrajem, takže jakékoli nečistoty, včetně špinavé vody, se nemají šanci dostat na textilní plochu a napáchat velmi nepříjemné škody. Kvalitní vany do kufru prostě okolí dokonale ochrání. Jinak jsou vany také rezistentní vůči různým chemikáliím typu benzínu nebo jiným kapalinám, jež dokážou ostatní povrchy poničit.

Pohodlná údržba

Materiál vany by měl být maximálně jednoduše čistitelný. Jinými slovy, stačit by vám měl pouze navlhčený hadřík, případně nějaký ten saponát. Podobně jednoduchým způsobem se ostatně čistí také gumové autokoberce na míru.

Na vzhledu záleží

Právě proto se vyplatí nakupovat vany, které jsou přímo konstruovány pro ten či onen model automobilu. Můžete si tak být jistí, že budou autu dokonale sedět a bez problémů je do kufru vložíte. Prodávají se většinou smotané do prostorově úsporné role, nicméně během několika hodin se taková vana dokáže přizpůsobit tvaru kufru a bude mu dokonale slušet.

 

 

Zdroj obrázku: Aleksandr Kondratov / Shutterstock.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist