Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Vybíráte kusové koberce do bytu? Slaďte je barevně s bytovým interiérem

Brouzdáte na internetu a prohlížíte si nabídku kusových koberců? Je jich opravdu hodně a vybrat si mezi nimi může být i docela tvrdým oříškem. Podle čeho byste se měli řídit, abyste se pak v interiéru svého bytu cítili příjemně?

Výběr koberce byste neměli podcenit

Přece jen se jedná o výrazný prvek v domácnosti. Když zvolíte nevhodnou kombinaci barev, bude prostředí působit nepřirozeně. Určitě je dobré respektovat to, jak se jednotlivé barvy k sobě hodí, řídit byste se tedy měli barevným spektrem. Světlé odstíny místnost opticky zvětší, naopak tmavé barvy pokoj zmenší, v malém prostoru jsou proto nevhodné.

Dotek luxusu v bytě? Ten získáte kobercem shaggy

Kusové koberce se obvykle prodávají v různém barevném provedení i velikosti, nízkým a dlouhým vlasem. Mohou být jednobarevné nebo se vzorem květů, geometrickými motivy, klasické či orientální. V současné době jsou oblíbené kusové koberce typu shaggy s vysokým vlasem, jež většinou bývají jednobarevné. V interiéru působí luxusně a navozují příjemnou atmosféru, která láká k odpočinku.

Dětské koberce s veselými motivy

Pokoj pro děti by měl být ve znamení barev. Děti mají rády zářivou barevnost, ty se jen tak s fádní hnědou nespokojí. Holky určitě budou chtít do svého pokoje něco růžového a klukům se zavděčíte modrou a zelenou barvou. Dětské koberce není problém vybrat, protože jejich nabídka je hodně velká.

Ať už budete volit spíše motivy pro děvčata se zvířátky, nebo pro chlapce motivy s autíčky, určitě si vyberete přesně to, co se vašim potomkům bude líbit. Možná stojí za to vzít své děti s sebou na nákup do obchodního centra nebo specializované prodejny, aby se mohly samy rozhodnout, který koberec zvolit. Některé kusové koberce jsou kulaté. Tento neobvyklý tvar se výborně hodí jako předložka před dětskou postel.

Věříme, že vyberete správně.

 

Zdroj obrázku: Roman Samborskyi / Shutterstock.com, Nej-koberce.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist