Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Vytvořte si doma relaxační zónu

Náročný den v práci, únava po sportu nebo vyčerpávající víkend? Dopřejte si chvilku odpočinku u sebe doma. Stačí pohodlné křeslo, deka a klid. Zařiďte si takové místo u sebe doma. Inspiraci najdete v našem článku.

Pro milovníky knih

Pro mnoho z nás je četba ideální forma odpočinku. Proto vytvoření odpočinkové zóny formou čítárny je ideální volba a není nutné, aby to byla samostatná místnost. Stačí si najít kout, kam se vybere pohodlné křeslo i s podnožkou, deka, malá knihovna nebo police s knihami a kvalitní osvětlení.

Klíčovým prvkem každé čítárny je křeslo. To může být klasický ušák, nebo houpací křeslo. Může být s opěrkami nebo bez, rozkládací nebo rovnou s lenoškou. Může být veselé a barevné, ale také jednobarevné doplněné o polštáře. Je to úplně na vás.

Svůj čtecí koutek můžete doplnit o malý konferenční stolek na odložení knihy, čaje nebo kávy. Může v něm být malý koberec s vysokým chlupem, který příjemně zahřeje a také květiny a svíčky, které dodají místu na atmosféře.

Domácí wellness

Většina z nás si pod pojmem wellness představí vířivky a sauny, ale malé wellness si můžete zařídit i ve vaší koupelně. Stačí k tomu vonné a aroma svíčky, sůl do koupele, pěna, maska na obličej a relaxační hudba. Co je ale nejdůležitější? Udělat si čas a na chvíli se zastavit.

Pokud vám doma chybí vana, není nic ztraceného. Masku na obličej si můžete užít i v houpacím křesle s příjemnou hudbou a vůní z aromaterapie. Skvělým relaxem je také lázeň pro chodidla, ke které potřebujete pouze větší nádoby, teplou vodu a sůl do koupele.

Závěsná křesla a sítě

K domácímu odpočinku není potřeba ani celá místnost, ani část místnosti. Stačí jedno místo, kde můžete být chvíli sami a odpočívat. Takové místo nabízí houpací a závěsná křesla a houpací sítě.

Závěsná křesla nejsou nijak složitá na instalaci a zároveň se stanou výrazným prvkem interiéru a vnesou do interiéru styl a velmi rychle vytvoří místo pro relax. K instalaci závěsného křesla stačí jeden kotevní body a dá se vylepšit polštáři.

Klasické houpací křeslo

Houpací křesla už dávno nejsou jen pro babičky a dědečky. Moderní houpací křesla lehce zapadnou do moderního interiéru i na chatu nebo chalupu. Houpací křesla najdete čalouněná, polstrovaná nebo proutěná.

Na trhu najdete houpací křesla pro jednotlivce i páry. Můžete houpací křeslo pořídit i svým dětem a můžete odpočívat celá rodina.

 

Zdroj foto: Photographee.eu / Shutterstock.com, Pixabay.com, Atan.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist