Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Zahradní elektrická topidla: Vychutnejte si posezení venku i v chladnějším počasí

S příchodem prvních jarních dnů si mnozí z vás jistě rádi prodlouží dobu, kterou budou trávit venku. Máte-li rodinný dům se zahradou, kde se dá posedět, můžete si dopřát příjemné okamžiky i v trochu chladnějším počasí. Stačí si pořídit speciální terasový ohřívač.

Jak fungují zahradní elektrická topidla s infrazářiči?

Výkonná topidla na terasu a další přístřešky, jež jsou součástí pozemku u vašeho rodinného domu, dokážou velmi efektivně prohřát organismus, takže ani nepocítíte, že venku ve skutečnosti panuje docela chladné počasí. Vyšší pocitová teplota vám umožní trávit v exteriérech domácnosti večery, během nichž si dopřejete třeba posezení s přáteli, grilování, čtení oblíbené knihy apod.

Zahradní elektrická topidla

Pokud si chcete pořídit zahradní elektrická topidla, jsou ideální volbou zejména moderní infrazářiče z uhlíkových vláken. Jejich základní vlastností je fakt, že neohřívají okolní vzduch, ale přímo předměty a osoby v jejich blízkosti. Díky tomu máte rychleji pocit tepla, zároveň nedochází k tak vysoké spotřebě elektrické energie jako v případě klasických topidel. Dají se použít na terasách a balkonech domů, v zimních zahradách, výkonnější zařízení pak najdou uplatnění také na zahrádkách restaurací či v odpočinkových zónách, jež jsou ve firmách určené pro zaměstnance.

Zahradní elektrická topidla

Hlavní výhody použití infra zahradních topidel

Velkou předností, jíž se zahradní elektrická topidla mohou pyšnit, je snadná a rychlá manipulace, problémy nebudete mít ani s instalací. Energie ze zařízení vás dokáže ohřát během několika vteřin po spuštění, spotřebiče není nutné nijak předehřívat. Moderní varianty mají důmyslně propracovaný systém, díky němuž jsou zcela bezpečné a voděodolné, takže nemusíte mít strach, že by docházelo k probíjení elektřiny.

Zahradní elektrická topidla

Terasový ohřívač na bázi infračerveného záření je skvělým doplňkem, který oceníte ve chvílích, kdy zajde sluníčko, případně sluneční paprsky nejsou tak intenzivní. V chladném počasí se nebudete muset uchýlit tak brzy do interiérů vašeho domova. V současnosti už nejsou topidla na terasu nijak zvlášť drahou záležitostí, z hlediska cen jsou velmi dostupná. Pořídit se dají ve specializovaných eshopech, tudíž se s jejich nákupem nemusíte trápit obíháním kamenných obchodů.

Zahradní elektrická topidla

Zdroj foto: Elmetfire.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist