Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Zkrášlete koupelnu novým nábytkem a vybavením

Nudí vás už vaše současná koupelna? Není nic jednoduššího než ji zmodernizovat díky novému vybavení a nábytku. Jen je potřeba se řídit současnými trendy, které z vaší koupelny udělají dokonalý středobod bydlení.

Při výběru nového vybavení do koupelny nezapomínejte, že v jednoduchosti je krása. Minimalismus je současným designovým trendem. Stejně jako kvalitní materiály a ověřené značky, které jsou zárukou dokonalého provedení jednotlivých prvků.

Zkrášlete koupelnu novým nábytkem a vybavením

Pečlivý výběr kvalitního vybavení koupelny

Vyzkoušené a prověřené výrobky jsou většinou zárukou dobré volby: dokážete u nich odhadnout, co můžete od daného produktu očekávat. Co se finančního rozpočtu týče, na vybavení koupelny není dobré moc šetřit. Kvalitnější a lepší produkty jsou často dražší, ale jejich design a životnost je mnohem „déledobější“ než u lacinějších verzí.

Zkrášlete koupelnu novým nábytkem a vybavením

Jaké vybavení v koupelně nesmí chybět

Co je potřeba pořídit do nové koupelny, aby byla stylová a trendy…? Začít můžete u koupelnové desky. Tady je potřeba se zaměřit na kvalitní a vhodný materiál, který vydrží i náročnější podmínky, jež v koupelnách často panují. Důležitý je design a barevné provedení, aby vše dobře sedlo a vzájemně ladilo.

K tomu je potřeba vhodně vybrat i koupelnový nábytek. Ten by měl být dominantní, ale zároveň dokonale rozmístěný, aby vše zapadlo a bylo tam, kde má být. Jeho součástí by měly být koupelnové skříňky, které musí pojmout co nejvíce věcí, aby se nikde zbytečně nic neválelo a vše bylo dokonale skryté a uložené. Moderním trendem je totiž to, že má v koupelně každá věc svoje přesné místo a nikde nic „nepřekáží“.

Umyvadlo se skříňkou je dalším prvkem do koupelny, jenž vám pomůže rozšířit úložný prostor: veškeré vybavení tam můžete jednoduše uzavřít.

Zkrášlete koupelnu novým nábytkem a vybavením

Nezapomínejte na zrcadlo – středobod koupelny

Velmi důležitý je výběr zrcadla. Zrcadlo je bráno jako středobod každé koupelny. Mělo by být dominantní, doslova obrovské, a hlavně dobře a efektivně umístěné. Rozhodně na něm nešetřete a pořiďte si to nejkrásnější, nejdesignovější. V současné době jsou trendem i ta „nejchytřejší“. Smart zrcadla jsou už běžnou součástí koupelen. Nepotřebujete-li chytré zrcadlo, pak určitě doporučujeme alespoň s LED osvětlením nebo podsvícením, jež ocení hlavně ženy.

Zkrášlete koupelnu novým nábytkem a vybavením

Tip na kvalitní vybavení do koupelny

A nakonec jsme si pro vás připravili redakční tip na to, kde můžete nakoupit kvalitní značkové vybavení do koupelny za přijatelné ceny. Podívat se můžete na e-shop Absulo.cz, kde najdete nepřeberné množství nádherných produktů a doplňků do koupelen od světových značek.

Přejeme příjemný nákup z pohodlí domova.

 

 

Zdroj foto: Absulo.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist