Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Bydlení - Anglický Resort | Fotoreport

Při testování nového Fordu Mondeo Kombi Vignale jsme hledali zajímavý prostor pro naše fotky a natáčení videa. A jelikož se v tomto autě snoubí luxus, dobré materiály a prvotřídní výbava, muselo okolní prostředí odpovídat tomuto vozu. 

Nakonec jsme našli a to doslova kousek za Prahou, II. etapu Anglického resortu v Stehelčevsi U viničky, kde staví developer rodinné domy přesně v daném stylu, krerý se hodí k tomu dokonalému manažersko-rodinnému autu.

Bydlení v anglickém konzervativním stylu, vhodné pro rodiny s dětmi, na krásném místě, z kvalitních materiálů a dobrou vybaveností pro život kousek za Prahou.

Standardně mají 5+1 nebo 5+kk o 127 m² obytné plochy a k nim malou předzahrádku. Kromě unikátních fasád, obložených buď terakotovými nebo příjemně béžovými obkladovými pásky, máte možnost vybrat si až z 15ti variant vnitřního uspořádání.

Dům vám tedy doslova vyrobí na míru podle vašeho přání. Oslnili nás vysoké stropy, které v interiéru vzbuzují pocit vzdušnosti. Domy jsou perfektně zateplené. Zahrádky u baráků nejsou zrovna největší, ale pro malé rodinné pěstění to zcela dostačuje.

Rodinné bydlení v anglických stylových domech má nesporné výhody i díky lokalitě, jež je v přímé blízkosti Prahy a má i slušnou občanskou vybavenost. V místě je škola, skolka, obchody, pošta, koupaliště, fotbalové hřiště. Autobus vás za chvíli doveze ke stanici metra Nádraží Veleslavín.

Zaujal nás systém platby

Systém placení domu je na českém trhu přinejmenším unikátní. Při rezervaci vybraného domu platíte rezervační poplatek 100 tisíc korun. A to je všechno. Ano, čtete správně, zarezervovaný dům zaplatíte až ve chvíli, kdy bude nejen postaven, ale i zkolaudován a zapsán do katastru. Teprvé poté podepisujete kupní smlouvu a začnete splácet třeba hypotékou, kterou si mezitím zařídíte nebo vám s financováním pomohou lidé z Anglického Resortu. Nemůže se vám tedy stát, že zaplatíte za něco, co se bude stavět až za pár let nebo že se se svými penězi už neuvidíte.

V resortu bude stát celkem 100 domů, z nichž 60% je již prodaných. Podívejte se spolu s námi na fotoreport z tohoto místa a krátké video z daného resortu.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist