Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

MORA Moravě!

MORA pomáhá jedné z nejhůře zasažených jihomoravských obcí. Postiženým rodinám daruje ve spolupráci s místním zastupitelstvem obce Hruška více než 150 velkých kuchyňských spotřebičů. Už v pondělí 28. 6. 2021 předali zástupci společnosti přímo v místě katastrofy první darované spotřebiče - varné desky, trouby a odsavače.

„Hluboce soucítíme s postiženými rodinami, které během chvíle přišly kvůli ničivé bouřce a tornádům o své domovy a bohužel v několika případech i o své nejbližší. Neváhali jsme ani chvíli a už v noci po katastrofě jsme přemýšleli, jak pomoci. Tím spíš, že značka MORA má nedaleko, v Hlubočkách u Olomouce, už téměř dvě století své kořeny. Rozhodli jsme se podat pomocnou ruku přímo postiženým rodinám,“ říká Gregor Gržina, generální ředitel a jednatel společnosti.

 „V průběhu pátku po ničivém tornádu se nám podařilo spojit se s paní starostkou obce Hruška, které patří k nejhůře zpustošeným místům a nabídli jsme pomoc. V pondělí jsme jeli na místo, abychom osobně předali první spotřebiče a domluvili se s paní starostkou Filipovičovou na organizaci pomoci. Musím říci, že mne hluboce zasáhl naprosto nevídaný rozsah škod i příběhy lidí, které se mnou sdíleli. Ale také  jsem dojatá vůlí místních lidí překonat tuto nelítostnou ránu osudu i vděčností za poskytnutou pomoc. Postupně, jak to situace dovolí, darujeme na 150 velkých kuchyňských spotřebičů MORA, abychom pomohli rodinám k návratu do normálního života. Ty první jsou už jsou uložené v místní hasičské stanici, která je jako jedna z mála budov funkční,“ doplňuje Regina Netolická, Head of Marketing CZ/SK.

Celá ta šílená událost trvala jen asi 4 nebo 5 minut. Ozvala se rána a sesypalo se sklo. Mysleli jsme, že někdo hodil kámen do okna. Otevřely se dveře a ani pět mužů je nebylo schopno zavřít,“ popisuje průběh řádění živlů starostka obce Hruška Jana Filipovičová.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist