Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Originální český vibrátor Whoop.de.doo je na světě

Whoop.de.doo - sada erotických pomůcek pro ženy byla ještě před třemi lety studentským konceptem. Nyní se ovšem nová česká značka, zaměřující se na intimní produkty pro ženy a přirozenou komunikaci ohledně ženské sexuality, řadí ve svém oboru ke špičce. Přesně po dvou letech od uvedení Venušiných kuliček přišla oceněná designérka Anna Marešová s novým produktem, který včera pokřtila v pražské Hauch Gallery. Vibrátor pokřtili Tonya Graves, Monika Načeva a Mardoša ze skupiny Tatabojs.

Ve středu 25.11. v Hauch Gallery představila designérka Anna Marešová dlouho očekávaný produkt- vibrátor. Společně s designérkou a kmotry výrobek pokřtilo asi 300 hostů. Ti mohli během slavnostního večera, kterým provázel herec Petr Prokop (divadlo Vosto5) poznat celý vývojový tým a nakonec si užít koncert kultovní kapely Johannes Benz.

 

Whoop.de.doo Vibrátor přichází v limitované edici 500 kusů a více než polovina je již předprodána zájemcům z celého světa, kteří projekt podopořili v crowdfundingové kampani. Na další sérii se můžeme těšit po Novém roce. Od ostatních vibrátorů této kategorie se Whoop.de.doo vibrátor liší, kromě minimalistického vzhledu, zejména počtem motorků a jejich uložením v celo silikonovém těle, které je i tak zcela flexibilní. Místo klasického plus/mínus se vibrátor ovládá symboly, které vycházejí z Braillova písma a tak je manipulace s ním velmi intuitivní.  Protože Anna nenechává nic náhodě a důležitý je pro ní koncový zákazník, vývoj Venušiných kuliček konzultovala s gynekology, pro tento produkt přizvala na pomoc profesionální testerku.

 

Když před čtyřmi lety Anna Marešová získala za návrh erotických pomůcek Národní cenu za studentský design, chtěla projekt zrealizovat. Po vyčerpávajících jednáních s mnoha investory se rozhodla, že zkusí nejprve cestu vlastního financování. Založila firmu a pustila se se sama s malým týmem do budování značky. Anna je zastáncem lokální výroby a tak celý vývoj i výroba probíhá v České republice.

Designérka, upřednostňující kvalitu před kvantitou, uspěla již se svým prvním produktem, Whoop.de.doo Venušinými kuličkami. Prodala jich přes 2500 kusů, což dokazuje, že je funkčnost a čistota formy erotických hraček pro české ženy důležitá. I když je v České republice o Anniny produkty velký zájem, jejím plánem je však překročit hranice a postupně vybudovat značku, která má potenciál uspět i v globálním měřítku.

Whoop.de.doo & Anna Marešová designers , Kamenická 37, 170 00 Praha 7

www.whoopdedoo.cz / www.facebook.com/whoopdedoocz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist